12 GB RAM’li OnePlus 8 Pro Geekbench’te görüntülendi

No Comments

 

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus yakın gelecekte OnePlus 8 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor. Standart model, Lite ve Pro olmak üzere birbirinden farklı seviyelerde en az üç varyantla gelmesi beklenen serinin üyelerine dair sıklıkla pek çok detay ortaya çıkıyor. Bunlardan en sonuncusu Pro varyantın performansına ve donanımına dair birtakım detayları ortaya koyan Geekbench kayıtları.
 

İlginizi Çekebilir OnePlus 8 Lite’ın canlı imajı sızdı

GALILEI IN2023 model numarasını taşıyan cihaz, performans testi ve cihaz karşılaştırma platformu Geekbench‘te görüntülendi.

 

Geekbench kayıtlarında ortaya çıkan birtakım detaylardan laf edecek olursak; cihaz 1.8GHz suratında çalışan Snapdragon 865 yonga setinden gücünü alıyor ve 12 GB RAM ile geliyor. Geekbench‘te şu an için sırf modelin 12 GB RAM‘li varyantı test edilmiş olsa da cihazın 8-10 GB‘lık daha düşük RAM seçenekleri ile de alıcı bulması bekleniyor. Bunlara ek olarak görünüşe bakılırsa cihaz, Android 10 işletim sistemi ile kutusundan çıkacak.
OnePlus 8 Pro‘nun tek çekirdek testinde 4296 puan, çoklu çekirdek testinde ise 12531 puan aldığı görülüyor. Snapdragon 855+‘lı selefi OnePlus 7T ile kıyaslandığında gözle görülür bir gelişme kaydedildiğini söyleyebiliriz.
Son olarak cihazın OnePlus‘ın birinci 120 Hz yenileme suratına sahip ekranlı modeli olacağından da kelam etmemiz gerek. 

Cihazın tasarımı, fiyatı, çıkış tarihi üzere mevzular hakkında ise şimdi rastgele bir sağlıklı haber bulunmuyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts