144 Hz ekrana sahip birinci akıllı telefon malûm oldu

No Comments

Xiaomi ve Redmi üzere markaların eserleri hakkında sistemli olarak ilgi cazibeli haberler paylaşan Xiaomishka isimli Twitter kullanıcısı, tekrar birtakım değerli istihbaratlarla önümüze çıktı.

Geçtiğimiz yıl itibarıyla akıllı telefonlarda 90 Hz tazeleme orantısına sahip ekranlar görmeye yavaş yavaş alışmaya başladık. Bu çeşit ekranlar kullanıcılara daha yumuşak ve akıcı bir deneyim sunuyor.

İlginizi Çekebilir Huawei yeni ekran tedarikçisini Çin’de buldu

Görünüşe bakılırsa akıllı telefon üreticileri devamlı olarak işlemci saat suratını ve kamera çözünürlüğünü artırarak müşteri çekmenin mümkün olmadığını fark etti. Yüksek ekran tazeleme nispeti sunarak birbirleri ile yarışma etmeye başladılar.

Visionox tarafından üretilecek

Bir sonraki Nubia Red Devil oyuncu telefonu yalnızca 5G temasını desteklemekle kalmayacak tıpkı devirde 144 Hz tazeleme orantısına sahip bir ekran taşıyacak.

Cihazda kullanılacak ekranın Xiaomi Mi Mix Alpha ve Mi Note 10 için ekran tedarik eden Visionox tarafından üretileceği bildiriliyor. Bu arada 11 Şubat tarihinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S20'nin 120 Hz ekran ile geleceğini belirtelim.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts