2020 Seat Leon’un yeni ipucu görseli paylaşıldı

No Comments

2020 Seat Leon’un yerküre prömiyerini gerçekleştirmesine sırf iki hafta kaldı. Seat, dördüncü nesil Leon’un dış dizaynıyla alakalı yeni bir ipucu görseli yayınladı.

Yayınlanan görsele baktığımızda, spot ışıklarının altındaki imajın 2020 Seat Leon FR’a ilişkin olduğunu görüyoruz. Selefine kıyasla radikal bir değişim geçiren ve uzunluktan boya uzanan yeni LED stoplar derhal gözümüze çarpıyor. Çünkü bu detayı bir ay evvel paylaşılan kısa teaser görüntüsünde da görmüştük. Başkaca, logonun altındaki Leon metninin değiştiğini ve sağdaki FR rozetini de görmekteyiz.

İlginizi Çekebilir Kuzey Amerika’da Yılın Arabası 2020 Ödülleri’nin kazananları ayan oldu

Seat’ın bugün paylaştığı ipucu görseli yeni Leon’un art kısmından ibaret. Gelgelelim daha evvelki paylaşımda 2020 Seat Leon’un yenilenen full LED farlarını, ambiyans aydınlatmasını, dijital gösterge panelini, OTA güncelleme desteğine sahip geniş bilgi-eğlence ekranını ve tıpkı yeni Golf’teki üzere vites topuzu alanına küçük bir modül kullanıldığını görmüştük. 2020 Seat Leon’un bu özellikleriyle ilgili detayları öğrenmek için 28 Ocak’taki tanıtımı bekleyeceğiz.

2020 Seat Leon, Volkswagen Grubu’nun MQB platformu üzerinde yükselmeye devam edecek. Bu da demek oluyor ki selefinin yanı sıra Skoda Octavia ve Volkswagen Golf ile birebir şasi modüllerine sahip olacak. Ama Seat’ın dördüncü nesil Leon’da bir değişikliğe giderek aks arasını yükseltmesi ve art taraftaki yolcular için daha ferah bir ömür meydanı sunması bekleniyor. Ayrıyeten üç kapılı versiyona nokta verilmeyecek 2020 Seat Leon’da beş kapılı hatchback ve station wagon versiyonlar satışa sunulacak.

2020 Seat Leon’un motor yelpazesi de aşina olduğumuz 1.0, 1.5 litre benzinli ve 1.6 litre dizel motorlardan oluşacak. Plug-in hybrid versiyonu ise Cupra rozetiyle birlikte göreceğiz. 1.4 litre turbo benzinli ünite ve bir elektrik motorundan güç alacak 2020 Seat Leon Cupra PHEV’in 245 beygir güce sahip olması ve sadece elektrikli olarak 50 km menzil sunması bekleniyor. İlerleyen vakitlerde Cupra imzalı, 300 beygirlik güçlü bir hot hatch için hazırlıkların sürdüğü de gelen malumatlar arasında.

Foto Galeri | 4 Görsel Görüntüle

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts