256 megapiksel kameralı birinci telefon geliyor

No Comments

108 megapiksel çözünürlükte kameraya sahip akıllı telefonlar artık hiç kimseyi şaşırtmıyor. Lakin tıpkı şeyi 256 megapiksel için söyleyemeyiz.

Bu tıp son nokta yüksek çözünürlükte kameralar ile donatılmış telefonların ne devir hayatımıza gireceğini kestirmek güç ancak bunlardan biri Çin’de test edilmeye başlandı bile.

İlginizi Çekebilir Xiaomi, akıllı telefonlarının kameralarını uygunlaştırmak için yeni bir kısım kuruyor

Akıllı telefonlar için çeyrek milyar piksel çözünürlükte kameraya gereksinim var mı yok mu bu başka bir tartışma konusu ama şu bir gerçek ki “megapiksel çılgınlığı” önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

Telefon hangi markaya ilişkin?

İnternete düşen yeni bir fotoğraf bunu gözler önüne serdi. Kamera pratiğinin ekran imgesi, 256 MP çözünürlükte çekim modunu açıkça gösteriyor.

Çinli bir menşe tarafından sızdırılan imajın hangi modele ilişkin olduğu açıklanmadı. Lakin arayüze bakılırsa önümüzde Xiaomi markalı bir telefon duruyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts