5000 mAh bataryalı giriş seviyesi akıllı telefon Gionee Steel 5 tanıtıldı

No Comments

 

Çin’in esaslı akıllı telefon üreticilerinden Gionee, geçtiğimiz yıl çok büyük bir mali buhran yaşamış ve bu buhranın üzerine bir de kurucusunun kumar bağımlılığı eklenince şirket iflastan kurtulamamıştı. Yaşadığı talihsizlikler silsilesine karşın küllerinden yine doğma çabasında olan şirket, uzun bir aradan sonra giriş seviyesi yeni akıllı telefonu Gionee Steel 5 ile geri döndü. Cihaz, giriş seviyesinde nokta alan bir model için nispeten dikkat cazip özelliklere sahip.
 

İlginizi Çekebilir Huawei, yeni giriş seviyesi modeli Y6s’i duyurdu

Cihazın teknik özelliklerinden kısaca laf edecek olursak; Gionee Steel 5, su damlası çentikli, 2.5D eğimli, 6.2 inç genişliğinde ve 720 piksel çözünürlüğünde ince çerçeveli bir ekrana sahip.

 

İsmi şimdi bilinmeyen sekiz çekirdekli bir yonga setinden gücünü alan cihaz, 4 ve 6 GB‘lık iki farklı RAM seçeneği ile 64 ve 128 GB‘lık iki adet dahili depolama seçeneğine sahip.
Art tarafta 12 MP‘lik bir ana kamera ve 2 MP‘lik bir derinlik sensörü, ön tarafta ise 1080p medya kaydı desteğine sahip 13 MP‘lik bir özçekim kamerası taraf alıyor. Cihazın art tarafında dörtlü bir kamera suramı varmış üzere gözüküyor ama iki tane kamera sensörü ve iki tane LED flaş bulunuyor.

 

Cihaza dair en dikkat cazibeli detaylardan birisi ise 5.000 mAh‘lik bataryası. 10W‘lık süratli şarj desteği bu ebattaki bir batarya için gayrikâfi olsa da en azından batarya ömrü tatmin edici olacaktır.
Cihaz, Android 9 Pie tabanlı AmigoOS işletim sistemi ile kutusundan çıkıyor. Son olarak cihazda her ikisinde de 4G LTE ve VoLTE desteği olan çift SIM kart yuvası bulunuyor.

Çıkış tarihi şimdi bilinmeyen cihaz yaklaşık 115 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts