Acer TravelMate P6 sağlamlığı ve inceliği bir araya getiriyor

No Comments


Umumide dayanıklılığı odaklanan dizüstü modellerinde konsept gereği sağlam ve haliyle ağır bileşenler kullanılıyor. Bu nedenle dayanıklılık odaklı sistemler hem kalın hem de ağır oluyor. Acer ise bunu değiştirmek niyetinde.

Acer TravelMate P6 özellikleri ve fiyatı

CES 2020 fuarında tanıtılan Acer TravelMate P6 dizüstü modeli magnezyum alaşımlı gövdesi ile 16.6mm kalınlık ve 1.1Kg yük bedeline ulaşıyor. Bu inceliğe karşın askeri standartlarda darbelere karşı dayanıklılık sertifikası var.

İlginizi Çekebilir Lenovo ThinkBook Plus e-mürekkep ekranı ile tezli

14 inçlik Full HD IPS ekrana sahip olan Acer TravelMate P6 modeli hususî menteşesi sayesinde 180 radde açılabiliyor. Sekizinci nesil Intel Core i7 işlemcisinden gücünü alan model 24GB’a kadar DDR4 bellek ve 1TB’a kadar Gen3 x4 PCIe NVMe SSD seçeneği sunuyor. Başkaca GeForce MX250 harici grafik kartı da mevcut.

ESim modülü sayesinde 4G LTE ağlarına koordinasyon sağlayan model 20 saate kadar tasarruf müddeti sunuyor. Süratli şarj sayesinde 45 dakikada yüzde 50, 2 saatte yüzde 100 dolum sağlanabiliyor. Thunderbolt 3 ve USB Tİp-C üzere kontakların yanında TPM 2.0 ve vPro üzere idare ve güvenlik teknolojileri mevcut. Güç tuşu içerisine bir de parmak izi okuyucu entegre edilmiş. Acer TravelMate P6 dizüstü modeli için 1150$ fiyat etiketi belirlenmiş.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts