ADATA tam 10 bin dolarlık klavye hazırladı

No Comments

CES 2020 fuarı yalnızca yenilikçi eserlerin tanıtıldığı bir aktiflik olmadı birebir devirde lüks tüketime yönelik de üreticilerin farklı tahlillerle ilgi çekmeye çalıştığı bir alan haline geldi. 

İlginizi Çekebilir Panasonic ilgi alımlı dizayna sahip VR gözlüğünü duyurdu

Tam 10 bin dolar

Bellek ve oyuncu donanımları pazarında değerli firmalardan ADATA, CES 2020 fuarında sürpriz bir eserle sahneye çıktı. Firma tam 10 bin dolar pahasında altın kaplama bir klavye örneği hazırladı.

 

Altın kaplama klavye birinci olarak kişisel bir müşterinin talebi ile yapılmış. Sonrasında ADATA bu klavyeden 5 tane daha hazırlayarak fuara getirmiş. Böylelikle cebini düşünmeyen alıcıların dikkatini çekmeyi ümit ediyor. 

Lüks klavyenin rastgele bir donanım artısı yok. Tuşlar alüminyum alaşımdan ve üzeri de 24 ayar altın ile kaplanmış. Böylelikle klavyenin kendisi de tuş hissiyatı da biraz ağırlaşmış. Ayrıyeten tuşların mütemadi soğuk kaldığı belirtiliyor. Tuşların altında da bir plaka olmadığı söz ediliyor. ADATA bunlardan çokça üreteck mi bilinmiyor. 

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts