Apple, iPhone ile çekilmiş sinema yayınladı

No Comments

iPhone sinema çalışmalarıyla isminden laf ettirmeye devam ediyor. Artık de Apple, iPhone ile çekilmiş sinema aracılığıyla Çin yeni yılını kutladı. “Shot on iPhone” etiketiyle yayınlanan sinemalar, iPhone 11 Pro ile çekildi. Çin, Apple‘ın en büyük satış yaptığı iki devlet konumunda.

iPhone ile çekilmiş sinema yeni yılı kutladı

Apple, geçmiş yıllarda olduğu üzere bu sene de Çin yeni yılını şahsi bir paylaşımla kutladı. ABD ve Çin arasındaki ticaret savaşı sürmesine rağmen Apple, Çin‘deki satışlarını artırmayı başarmıştı. Bu geliri daima kılmak isteyen Apple, Çin‘de hususî çalışmalarına devam ediyor. 8 dakikalık “Shot on iPhone“, “iPhone ile çekildi” etiketiyle paylaşılan görüntüde, yeni yıla girmeye hazırlanan bir bayan, kızı ve validesi husus alınıyor.

Sinemayla birlikte kamera gerisi imajları de yayınlayan Apple‘ın, 8 dakikalık medya için hayli uğraştığı görülüyor. Gerçek bir sinema setini andıran prodüksiyona sahip olan sinema, YouTube üzerinde 1080p kaliteyle izlenebiliyor.

Başkaca yakın devranda Apple, iPhone ile çekilmiş en âlâ gece fotoğraflarını da duyuracak. Kullanıcılardan fotoğrafları almaya başlayan Apple, yeniden “Shot on iPhone” etiketiyle bu fotoğrafları paylaşacak.

İşte iPhone ile çekilen film…

Bu da iPhone 11 Pro ile çekilen sinemanın kamera gerisi.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts