Asis CT, geliştirdiği teknolojilerle yerküre kentlerini akıllandırıyor

No Comments

ASISGUARD markasıyla silahlı drone sistemleri geliştiren Asis Elektronik, akıllı kent faaliyetlerini de “Asis CT- City Technologies” markası altında gerçekleştiriyor. Asis CT, yerkürenin 13 devletinde büyük girişimlere imza atıyor.

Yerkürenin önde gelen kentleri, güvenlik, maliyetleri azaltmak, kent hayatını daha asrî hale getirmek üzere münasebetlerle akıllı kent teknolojilerine daha ziyade yatırım yapmaya başladı. Bu noktada öne çıkan Asis CT, mobil kamera sistemleri, kişi&yolcu sayma sistemleri, elektronik fiyat yekuna sistemleri, dijital haberlendirme sistemleri, otopark idare otomasyonu, akıllı bisiklet ve scooter sahalarında geliştirdiği teknolojiler ile yerkürenin her noktasına ulaşmayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilir ‘Türkiye Kart’ ile toplu ulaşımda tek kart periyodu başlıyor

Türkiye’nin akıllı ulaşımında değerli bir hisseye sahip olan Asis CT, Şanlıurfa’da toplu ulaşımda NFC tasarrufu sağlayarak ulaşımda mobil ödemeyi mümkün kılan bir sistem hayata geçirmiş. Samsun’da da Toplu Ulaşımda Bonus Trink Kredi Kartı Entegrasyonu girişimine imza atılmış. Kilis Belediyesi için de Akıllı Bisiklet Sistemi kuracaklarını belirten Asis CT; otobüslerde kullanılacak “Karakutu” isimli araç içi güvenlik sistemi ve denetimli geçiş sistemleri için yazılım ve donanımlar geliştirmeye devam ediyor.

Yerkürenin farklı devletlerine de tahliller geliştiren Asis CT, büyük girişimlere imza atarak gerçekleştirdiği ihracat çalışmaları ile memleket iktisadına ekte bulunuyor. Örneğin; Yunanistan’ın başşehri Atina’daki metrolarda Asis CT’nin cihazları kullanılıyor. Hindistan’da ise Mumbai, Koçi, Amristar ve İndore olmak üzere dört kentte Asis CT’nin cihaz ve yazılımları kullanılıyor. Yeniden Hindistan’da imza atılan “Kochi Metro Rail” girişimi ve Sofya’da tren, otobüs ve metro olmak üzere üç farklı kümede araç sistem entegrasyonu da Asis CT’nin girişimleri arasında.

Son iki yılda cirolarının yüzde 20’sini ihracattan oluşturduklarını belirten Asis CT, 2020 yılında bu nispeti yüzde 50’ye çıkarmayı hedefliyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts