Asus ROG Chakram özellikleri anlaşılan oldu! Kablosuz şarj

No Comments

ASUS, CES 2020 fuarında kablosuz şarjlı mouse ROG Chakram modelini tanıtmıştı. Artık mouse’a ilişkin birtakım detaylar da görünür oldu. Oyuncular için üretilmiş mouse, kablosuz şarj olma özelliğiyle birlikte şahsi bir model olacak. Oyuncular analog çubuk sayesinde 4 farklı tuş ataması yapılabilecek.

Asus ROG Chakram özellikleri neler?

ASUS, oyuncular için eser geliştirmelerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta düzenlenen CES 2020 fuarında yeni eserlerini tanıtan firma, kablosuz şarjlı mouse ile çok konuşuldu. Aslında mouse daha evvelden duyurulmuştu gelgelelim CES 2020‘de yapılan tanıtımla tekrar gündeme geldi. Şahsileştirme ve esneklik düşünülerek tasarlanan mouse, kullanıcıların beğenisini kazanmıştı.

ROG Chakram özellikleri incelendiğinde birinci dikkat çeken kısmı analog çubuğu oluyor. Zira bu çubuk sayesinde tuşlar arasında rahatlıkla geçiş yapabiliyor. Oyun konsollarının joysticklere emsal yapıda olan analog çubuk, 4 istikametli giriş sağlayabiliyor. Tasarrufa örnek olarak silah değiştirme ya da ateş edebilme gösteriliyor.

Kablosuz şarj desteğine sahip olan mouse, oyuncuları külliyen kablodan arındırıyor. 79 saat tasarruf imkanı sunan mouse, 16.000 DPI tasarrufu destekliyor. DPI ayarı için rastgele bir tuş bulunmuyor. Mouse tasarrufa bağlı olarak, otomatik DPI ayarı yapıyor.

Eser tanıtımında fiyat malumatı paylaşılmadı gelgelelim sızan haberlere nazaran ROG Chakram fiyatı 150 dolar olacak. Mouse, bu ay ahir satışa çıkabilir.

CES 2020 fuarından daha ziyade haber için buraya tıklayabilirsiniz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts