Bu hafta Epic Games mağazasında Sundered: Eldritch Edition var

No Comments

Her hafta fiyatsız bir oyun kampanyasına tekrar başlayan Epic Games mağazası hafta sonuna kadar Sundered: Eldritch Edition ismindeki oyunu fiyatsız olarak armağan ediyor.

İlginizi Çekebilir Epic Games mağazası 250TL pahasında 3 oyun ikram ediyor

Sundered: Eldritch Edition neler sunuyor?

Jotun geliştiricilerinin elinden çıkan Sundered: Eldritch Edition aksiyon macera tipinde nispeten hareketli bir oyun. H.P. Lovecraft’ın yapıtlarından ilham alan oyun harap bir yerkürede düşmanlara karşı uğraş veren Eshe’yi anlatıyor.

Oyunda öldüğünüz vakit karakterinizi yükseltebileceğiniz ve kişiselleştirebileceğiniz bir merkezde yine doğuyorsunuz. Savaşlara nazaran karakterinizi yine hazırlamanız gerekiyor.

Oyunda grafik atmosfer el ile hazırlanmış ve kısım mekanları dinamik olarak değişiyor. Yeniden düşmanlar da dinamik olarak değişirken kısım sonlarında çekişmeli boss dövüşleri de mekan alıyor. Ayrıyeten 4 oyuncuya kadar çok oyunculu mod desteğine sahip olan Magnate of the Gong güncellemesi de mevcut.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts