Bütün Samsung Galaxy S20 Modelleri 12 GB RAM’e Sahip Olacak

No Comments

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, amiral gemisi akıllı telefon serisi olan Galaxy S ailesinin yeni fertlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. En son ortaya çıkan haberlere nazaran isminin Galaxy S20 olması beklenen yeni akıllı telefon serisi, son devirlerde gündemi ziyadesiyle meşgul ederek üzerindeki ilgi ve merakı gün geçtikçe artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde canlı fotoğrafları sızdırılan ve kılıf imajları ortaya çıkan Samsung Galaxy S20 serisi, bu sefer içerisindeki tüm telefon modellerini kapsayan bir malumat ile gündem oldu.

Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Samsung Galaxy S10 serisindeki en düşük performansa sahip akıllı telefon modeli olan Samsung Galaxy S10e’de 6 GB RAM bulunuyordu. Serinin en üst seviye akıllı telefonu Galaxy S10+ ise 12 GB RAM’e sahipti. Bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy S20 serisinde rastgele bir 'e' modeline yan vermesi beklenmeyen Samsung’un, serinin tüm modellerinde tıpkı RAM kapasitesini kullanmayı planladığı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S20 serisi 12 GB RAM ile piyasaya sürülecek:

Samsung, önümüzdeki ay tanıtılması beklenen Galaxy S20 serisinde geçtiğimiz yıllardaki Galaxy S modellerindeki üzere farklı RAM ölçüleri kullanmayacak. Güney Koreli şirket, bunun mahalline tanıtılacak tüm Galaxy S20 modellerinde 12 GB RAM kullanarak modellerdeki RAM ölçüsünü eşit tutacak. Bunun yanı sıra akıllı telefonların işlemcisiyle ilgili de bir malumat bulunuyor.

Samsung, nahiyeden nahiyeye farklı yonga seti kullanıyor. Telefonun piyasaya sürüleceği kesime nazaran cihaza Snapdragon 865 ya da Exynos 9830 yonga seti koyacağı düşünülen Samsung, bu sefer Galaxy S20 serisindeki telefonlarda Qualcomm’un yongalarını her zamankinden çok daha ziyade kullanacak. Samsung Galaxy S20 modelleri, önümüzdeki ay San Francisco’da gerçekleştirilecek UNPACKED etkinliğinde tanıtılacak. Bu aktiflik, 11 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirilecek.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts