Call of Duty Mobile 3. dönem yenilikleri malûm oldu

No Comments

Çıktığı günden beri yüksek oynama kitlesine sahip olan oyun Call of Duty Mobile 3. seri yenilikleri ile tekrar isminden kelam ettirdi. Mobil oyunlarda geçtiğimiz yılın en düzgünleri arasında gösterilen oyun, yeni harita ve modlarla birlikte oyuncuların önüne çıkacak. Başkaca Black Ops 2’den tanınan drone atak özelliği de oyuna eklenecek. Yeni kostümler de oyuna renk katacak.

Call of Duty 3. seri yenilikleri oyuncuları sevindirecek

Call of Duty Mobile yayınladığı günden bugüne ilgi görmeye devam ediyor. Sevilerek oynanan oyunda 3. döneme gelindi. Yeni dönem ile birlikte birtakım yenilikleri tasarrufa alan CoD Mobile, ocak ayının ortasında yeni seriye geçecek. Sızan birtakım haberlere nazaran de 3. dönem, 17 Ocak tarihinde duyurulacak. 20 Ocak tarihine kadar da sunucular yeni seriye geçmiş olacak. Oyuncuların, en geç 20 Ocak tarihinde yeni seriye başlaması bekleniyor.

Gelecek yeni seriyle birlikte oyuna yeni modlar, haritalar ve rütbeler eklenecek. Yeni rütbeler “Battle Royale” ve “Multiplayer” modlarında beğenilen olacak. Scorestreaks yenilikleri getirecek oyun keskin nişancı yarışı, sopa – taş yarışı ve pervane avı modlarını oyunculara sunacak.

Call of Duty Black Ops 2‘den tanınan MQ-27 Dragonfire da oyuna eklenecek. Drone üzerinde makineli tüfek ve roket bulunacak. Oyuncular MQ-27′yi rakiplerine karşı kapalı olarak kullanabilecek. Oyuncular bir anda drone saldırısı altında kalabilecek. Drone ile birlikte oyuna iki yeni silah da eklenecek. Birincisi G36C otomatik silah olacak. G36C daha evvel PUBG Mobile‘a da eklenmişti. Öteki silah ise .50 kalibre olan Barrett keskin nişancı tüfeği olacak.

Yeni seride eklenen harita, “Scrapyard” yani hurdalık haritası Multiplayer moduna eklenecek. 3. seri ile CoD Mobile‘a gelecek olan bu harita, Çağdaş Warfare 2 haritalarından biriydi. Bu haritada daha yakın çatışmaların yaşanması bekleniyor.

Rapid Fire” yani “Ani ateş” modu oyunculara kısıtla bir devir içinde oyun sunacak. Bu kısıtlı hengamda oyuncular sonsuz mermi, silah, el bombası vb. araçlara sahip olacak.

Yeni kostümler, eşyalar ve mükafatların eklendiği Call of Duty Mobile 3. dönem yenilikleri ile oyuncuları daha şık oyunlar bekliyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts