Çapraz platform tasarımı

Platform çeşitli işletim sistemleri üzerinde çalışan yetenektir. çekirdek sistem bileşenleri, Windows ve Linux üzerinde çalıştırabilirsiniz. 1C: Enterprise 8.3 istemci kısmı Mac OS X ve Apple iOS üzerinde çalıştırabilirsiniz.

Çapraz platform tasarımı, Çeşitli platformlarda istemci uygulamaları farklı işletim sistemleri üzerinde çalışacak yetenektedir. çekirdek sistem bileşenleri, Windows ve Linux üzerinde çalıştırabilirsiniz. 1C: Enterprise istemci kısmı: Mac OS X ve Apple iOS üzerinde çalıştırabilirsiniz. web istemci tüm popüler internet tarayıcıları ile uyumlu bir tarayıcı uygulamasıdır.

 1C-000000666_1_1

Web-istemcide çalışabilmek için Windows İşletim Sistemini kullanan kullanıcılar, Windows İnternet Explorer veya Google Chrome tarayıcılarda;
Linux İşletim Sistemini kullananlar - Mozilla Firefox’ta;  Macintosh bilgisayarları kullananlar ise Safari tarayıcıda çalışabilirler.

Apple markalı mobil cihazları kullananlar için web-istemcide küçük ekranlarda çalışmaları daha rahat olması ve dokunmatik girişlerini desteklemesi için özel ek geliştirmeler yapılmıştır. 1C: Enterprise 8.3 programı ile iPad’te Safari tarayıcının mobil sürümünü kullanarak çalışılabilmektedir.

Effective Digital Consultancy Strategy

1C: Enterprise 8.3  Kurumsal mimari karışık işletim sistemleri üzerinde çalışmayı sağlar.1C-000000666_1_4

Çapraz platform kümesi

Windows veya Linux işletim sistemlerini küme oluşturan bilgisayarlar olarak çalıştırabilir . Bir küme farklı işletim sistemleri üzerinde çalışan sunucuları içerebilir.
1C-000000666_1_5

Effective Digital Consultancy Strategy

Projeniz hakkında bilgi verin

Bizde işinizi  büyütmenizde size yardımcı olalım

Contact us and we will create and deliver bespoke digital strategies. Get solutions with the biggest impact for your business.

Testimonials

See all testimonials

[NEXForms id=”2″ ]