Çapraz platform tasarımı

Platform çeşitli işletim sistemleri üzerinde çalışan yetenektir. çekirdek sistem bileşenleri, Windows ve Linux üzerinde çalıştırabilirsiniz. 1C: Enterprise 8.3 istemci kısmı Mac OS X ve Apple iOS üzerinde çalıştırabilirsiniz.

Çapraz platform tasarımı, Çeşitli platformlarda istemci uygulamaları farklı işletim sistemleri üzerinde çalışacak yetenektedir. çekirdek sistem bileşenleri, Windows ve Linux üzerinde çalıştırabilirsiniz. 1C: Enterprise istemci kısmı: Mac OS X ve Apple iOS üzerinde çalıştırabilirsiniz. web istemci tüm popüler internet tarayıcıları ile uyumlu bir tarayıcı uygulamasıdır.

 1C-000000666_1_1

Web-istemcide çalışabilmek için Windows İşletim Sistemini kullanan kullanıcılar, Windows İnternet Explorer veya Google Chrome tarayıcılarda;
Linux İşletim Sistemini kullananlar - Mozilla Firefox’ta;  Macintosh bilgisayarları kullananlar ise Safari tarayıcıda çalışabilirler.

Apple markalı mobil cihazları kullananlar için web-istemcide küçük ekranlarda çalışmaları daha rahat olması ve dokunmatik girişlerini desteklemesi için özel ek geliştirmeler yapılmıştır. 1C: Enterprise 8.3 programı ile iPad’te Safari tarayıcının mobil sürümünü kullanarak çalışılabilmektedir.

Effective Digital Consultancy Strategy

1C: Enterprise 8.3  Kurumsal mimari karışık işletim sistemleri üzerinde çalışmayı sağlar.1C-000000666_1_4

Çapraz platform kümesi

Windows veya Linux işletim sistemlerini küme oluşturan bilgisayarlar olarak çalıştırabilir . Bir küme farklı işletim sistemleri üzerinde çalışan sunucuları içerebilir.
1C-000000666_1_5

Effective Digital Consultancy Strategy

Projeniz hakkında bilgi verin

Bizde işinizi  büyütmenizde size yardımcı olalım

Testimonials

See all testimonials

[NEXForms id=”2″ ]