Casper Nirvana S500 inceleme

No Comments

Yerli teknoloji üreticilerimizden biri olan Casper, Nirvana serisinin yeni üyesi Nirvana S500 modellerini kısa bir vade evvel tanıtmıştı. Bilhassa kurumsal gereksinimleri göz önünde bulunduran Casper Nirvana S500 özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Biz de bu videomuzda sizler için Casper’ın yeni bilgisayarına yakından bakıyoruz. İşte Casper Nirvana S500 inceleme!

Casper Nirvana S500 inceleme!

Nirvana S500, 10. nesil Intel Core işlemcilere hane sahipliği etmesi ile birlikte dikkat çekmeyi başarıyor. Ayrıyeten konfigüre edilebilir donanımı sayesinde birden fazla kişinin muhtaçlığına cevap vermeyi başarıyor.

Artık dilerseniz lafı daha çokça uzatmadan sizleri Casper Nirvana S500 inceleme videomuzla baş başa bırakalım. Uygun seyirler…

Casper Nirvana S500 özellikleri

Casper Nirvana S500, mahsusen tasarım tarafında epeyce başarılı gözüküyor. 1.9 kilogram pahasındaki yükü ile rahatça taşınabilir bir bilgisayar modeli olmaya başaran bilgisayar, kalınlık tarafında 19.9 mm’lik paha sunuyor. Bunun yanı sıra bilgisayarın dizaynında plastik materyalin hakim olduğunu görüyoruz.

Ekran tarafına baktığımızda 15.6 inç boyutunda ve 1366 x 768p çözünürlüğünde bir ekran bizleri karşılıyor. Lakin bu ekran Full HD seçeneği ile de satın alınabiliyor. Ekran ve kasa orantının hayli başarılı olduğunu da söyleyebiliriz.

İncelediğimiz modelin kalbinde Intel Core i5 10210U işlemci modeline yan veriliyor. Bunun yanı sıra grafik tarafında ise Nvidia tarafından geliştirilen MX250 harici ekran kartı bulunuyor. RAM ve depolama yeri tarafına baktığımızda RAM, 8 GB ila 32 GB arasında tercih edilebiliyor. Depolama tarafında ise SSD ve harddisk olmak üzere birçok seçenek mevcut.

Bilgisayarın en dikkat alımlı özelliklerinden biri ise batarya tarafındaki performansı oluyor. Bilgisayarın bataryası 10 saate kadar uzun müddet dayanabiliyor. Bizim yaptığımız testlerde de bu sonuçları almayı başarıyoruz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts