Chromium tabanlı Microsoft Edge tarayıcısı, önümüzdeki hafta tasarrufa sunulacak

No Comments

Microsoft'un uzunca bir vadedir üzerinde çalıştığı Chromium tabanlı yeni Edge internet tarayıcısı nihayet tasarrufa hazır hale geldi. Microsoft, yeni web tarayıcısının 15 Ocak'ta gönderilmeye başlayacağını açıkladı.

Chrome'a rakip olabilecek mi?

Yeni Edge tarayıcısının yüklenme süreci otomatik olarak gerçekleştirilecek. Bu nedenle Windows 10 çalıştıran PC'nizde rastgele bir süreç yapmanıza gerek kalmadan, Edge tarayıcınız yenisiyle güncellenmiş olacak. Mevcut Edge tarayıcınızın güncellenip güncellenmediğini ise vazife çubuğunuzda değişecek olan simgeden fark edebileceksiniz.

Microsoft, tarayıcının ne üzere yenilikler sunacağını ise 15 Ocak tarihinde açıklayacağını belirtiyor. Lakin şirketin Internet Explorer'dan kalan bed anıları silmek istediğini söylemek mümkün. Chromium tabanlı yeni Edge'in, tarayıcı pazarında açık ara önder olan Chrome'a rakip olup olamayacağını ise önümüzdeki günlerde daha net görebileceğiz.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts