Corsair ve ASUS’tan dev iştirak

No Comments

Bilgisayar bileşenleri pazarında artık RGB aydınlatma özelliği fazlaca tercih edilir hale geldi. O denli ki düşük seviye ekipman üreticileri dahi eserlerine bir halde RGB aydınlatma dahil etmeye çalışıyor. Elbette bu kolda bir ekosistem kurmak hayli değerli.

Yeni ekosistem

RGB aydınlatma konusunda Razer Chroma platformu nispeten geniş bir hitap kitlesine sahip ve üçüncü taraf üreticiler de lisanslama yapabiliyor. Artık Corsair ve ASUS 2. büyük ekosistemi oluşturmak üzere.

CES 2020 fuarında bir araya gelen iki firma RGB aydınlatma idaresi konusunda iş birliği yaptıklarını duyurdu. İş birliği kapsamında Corsair iCUE ve ASUS Aura Sync yazılımları birbirine entegre edilecek. Yani iCUE destekli Corsair RGB eserleri ASUS Aura Sync ile, Asus Aura Sync destekli ASUS RGB eserleri de Corsair iCUE yazılım ile denetim edilebilecek. Daha evvel kimi aparatlar kullanılması gerekiyordu.

Ittifak kapsamında Corsair RGB RAM bellek, fan, kasa üzere serilerinden birtakım eserler önümüzdeki günlerde entegrasyona entegrasyonlu hale gelecek. Yeniden Asus da birinci etapta belli eserlerini bu listeye dahil edeceğini duyurdu. Uzun periyotlu bir iş birliği olduğu için yıl içerisinde eser sayısının giderek artması bekleniyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts