Dört art kameralı Samsung Galaxy A51’in Türkiye fiyatı belirli oldu

No Comments

Samsung’un geçtiğimiz ay tanıttığı orta seviye akıllı telefonu Samsung Galaxy A51, Türkiye’de satışa sunuldu. Samsung Galaxy A51’in fiyatı 2999 TL olarak belirlendi.

Galaxy A51 özellikleri

Samsung Galaxy A51, dört art kamerası ile dikkat çekiyor. Nokta çentikli bir ekran ve iPhone 11’in kamera dizilimine emsal bir art tasarım ile geliyor.

İlginizi Çekebilir Samsung Galaxy A51 ve A71’in Avrupa çıkış tarihi belirli oldu

Gücünü Exynos 9611 yonga setinden alan telefonun 4 GB ve 6 GB RAM'li versiyonları var. Depolama yeri olarak 64 GB ve 128 GB formunda iki seçeneği bulunuyor. Hafızayı microSD kart ile arttırabilmek mümkün.

Galaxy A51’in 1. art kamerası 48 MP çözünürlüğe ve 80 noktalık açıya sahip. 2. kamerası 12 MP çözünürlüğünde ve 123 kademe ultra geniş açılı çekim yapabiliyor. Üçüncü kamera 5 MP çözünürlüğünde, makro çekimlerde (40mm) kullanılıyor. Dördüncü kamera ise 5MP çözünürlüğünde ve portre çekimlerde derinlik tespitine yardımcı sensör olarak vazife yapıyor. Art kamerada 4K 60 FPS desteği yok, 4K 30 FPS kayıt gerçekleştirebiliyor. Galaxy A51’in ön kamerası ise 32 MP çözünürlüğünde çekim yapabiliyor.

Galaxy A51, 6.5 inç MUHTEŞEM AMOLED ekran ve ekran üzerinden parmak izi okuma teknolojisine sahip. Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkıyor. 4000 mAh büyüklüğünde batarya ve 15W süratli şarj desteği bulunuyor.

Samsung Galaxy A51, Türk Telekom ve n11’de 2999 TL’ye ön satışa sunuldu. Umumî satışların 17 Ocak’ta başlaması bekleniyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts