e-Okul VBS sistemine nasıl girilir?

No Comments

2020 eğitim yılının birinci 15 tatili öncesinde, mektepliler ve veliler tarafından merakla beklenen e-Okul VBS sistemine nasıl girilir? e-Okul giriş sahifesi ve merak edilen malumatlar haberimizde.

Hem velilerin hem de talebeleri karne heyecanı sarmış durumda. e-Okul giriş sayfası 2020 yılının birinci 15 tatili yani yarı yılı öncesinde talebelerle birlikte, veliler tarafından da merakla araştırılıyor.

Bu metnimizde e-Okul VBS sistemine nasıl girilir? e-Okul giriş sahifesi üzere pek çok habere sahip olacaksınız.

e-Okul VBS sistemine nasıl girilir? 

e-Okul VBS öğrenci girişi sayesinde veliler, talebelere ilişkin tüm haberlere ulaşabiliyor. Giriş yaparken şahıslarda güvenlik numarası, talebenin TC kimlik numarası ve öğrencimim mektep numarası üzere haberler isteniyor. “eokulyd.meb.gov.tr” adresi üzerinden yapılan girişlerin akabinde talebenin sahip olduğu devamsızlık ve not haberi sahifesi önüne çıkıyor.

e-OKUL VBS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYIN

Başkanların ve muallimlerin, talebelerin haberlerini sisteme ekledikleri e-Okul Yönetimi Haber Sistemi de yeniden tıpkı sahifede konum alıyor. Burada belirlenen kullanıcı ismi ve şifre ile sisteme giriş yapılabiliyor. Öte yandan hoca kullanıcılar birebir devranda e-devlet şifreleri ile sisteme giriş yapabilirler.

Mobil pratik indirmek isteyenler Google Play’den e-Okul’u indirebilecekler. E-Okul VBS indirmek için buradaki linki tıklamanız ehil.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts