Elden Ring’den haber var! Taipei Game Show’da oyunla ilgili yeni haberler paylaşılacak

No Comments


E3 2019’da duyurulmasının akabinde pek bir haber alamadığımız Elden Ring’den şık haberler var. Girişim hakkında haber sahibi olmayanlara From Software (Dark Souls serisi, Sekiro: Shadows Die Twice, Bloodborne) ve Game of Thrones serisinin temelini oluşturan Buz ve Ateşin Müziği serisinin müellifi George R. R. Martin işbirliğinden çıkacak bir açık yerküre rol yapma oyunu (RPG) dememiz sanırız ki dikkatleri çekmek için yerinde olacaktır.

Açık yerküre RPG üzere nispeten kavi bir meydanda bahtını deneyecek olan stüdyonun giriştiği girişim, gayrı From Software oyunlarından farklı olacağı için Elden Ring’in nasıl bir oyun olacağı ile ilgili merak da haliyle tavan yapmış durumda. Lakin bekleyiş çok yakın bir tarihte sona erecekmiş üzere görünüyor.

İlginizi Çekebilir FromSoftware ve George RR Martin sunar: Elden Ring

From Software tarafından yapılan duyuruda, 6-9 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Taipei Game Show etkinliğinde oyunla ilgi yeni paylaşımlarda bulunulacak. Sony’nin düzenleyeceği konferansta mekan alacak oyun ile ilgili en azından yeni bir medya gösterileceği belirtiliyor. Oyunun oynanabilir bir demosunun olup olmayacağı şimdi bir muamma ama Sony ve From Software’den bir sürpriz beklemek de yanlış olmayacaktır.

ABD merkezli perakende zinciri Target’ın web sitesinde 30 Haziran 2020 olarak listelenen çıkış tarihi şimdi doğrulanmış olmasa da 2017 yılından beri geliştirilen Elden Ring’i bahsedilen tarihte piyasada görebiliriz.

Tüm bu belirsizliklerin Taipei Game Show’da giderilmesi dileğiyle sizleri oyunun E3 2019 tanıtım medyası ile baş başa bırakıyoruz.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts