Fizikî tuş ve delik içermeyen Meizu Zero’nun yeni fotoğrafları ortaya çıktı

No Comments

Meizu bundan tam bir yıl evvel, üzerinde hiçbir fizikî tuş ve delik olmayan Meizu Zero isimli bir akıllı telefon tanıtmıştı. Başkaca cihaz 18W güçte kablosuz olarak şarj edilebilen birinci telefon olarak lanse edildi.

İlginizi Çekebilir Sharp’ın dikey katlanabilir telefonunun imgesi yayınlandı

Meizu Zero için başlatılan kitlesel fonlama kampanyasında gerekli finansman ölçüsünün yalnızca yarısı toplanabildi. Bu yüzden akıllı telefon piyasaya sürülemedi. Artık ise cihazın prototipini gösteren yeni fotoğraflar internete düştü.

Çıkış tarihi bilinmiyor

Yayınlanan manzaralar akıllı telefonun ön ve art panelini gözler önüne seriyor. Duyuru sırasında Meizu Zero'nun 5.99 inç AMOLED ekran taşıyacağı ve mSound 2.0 teknolojisi sayesinde ekranın hoparlör işlevi görebileceği belirtilmişti.

Buna ek olarak akıllı telefonun başka özellikleri arasınmda Snapdragon 845 işlemci, suya ve toza dayanıklılık için IP68 sertifikası ve ekrana gömülü parmak izi sensörü bulunuyor. Meizu Zero'nun kesin çıkış tarihi ve fiyat etiketi konusunda rastgele bir bigi yok.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts