Galaxy M31 kamera tasarımı ortaya çıktı!

No Comments

Samsung’un 2020 yılı içerisinde çıkaracağı yeni M serisi modellerine ait haberler gelmeye devam ediyor. Daha evvel performans testinde uzunluk gösteren Samsung Galaxy M31 modelinin artık de kamera detayları malûm oldu. Imajlar doğrulanmamış olsa da, ortaya çıkaran kişinin sanayi kompetanı olması, sızdırılan haberlerin doğruluğunun yüksek olduğunu düşündürüyor. Galaxy M31 kamera tasarımı, telefonun 4 kamera ile geleceğine işaret ediyor.

Samsung Galaxy M31 kamera tasarımı nasıl olacak?

Sızdırılan imajda görünen şimdi kullanılmamış kamera plakasına nazaran, Galaxy M31‘in ardında beş delikli bir tasarım olacak. Bu deliklerin dördünün kamera, birinin ise flaş ile değerlendirileceği yüksek ihtimal görünüyor.

Kamera kurulumunun L biçiminde olduğu da fotoğrafta net bir formda muayyen oluyor. Cihazın ana kamerasının 48 Megapiksel olacağı bu ana kameraya ultra geniş açılı lensin ile derinlik sensörünün eşlik edeceği de sızdırılan haberler arasında.

Samsung Galaxy M31 hakkında edinilen gayri haberler ise işlemci ve bellek tarafında. Cihaz Snapdragon 655 AIE yahut Exynos 9611 işlemcisine sahip olacak. Bellek tarafında ise 6 GB RAM’e kadar desteklenmesi bekleniyor.

Galaxy M31 yakın vakitte Geekbench’de SM-M315F model koduyla ortaya çıkmıştı.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts