Galaxy S20 medya çekimi ile fark yaratacak

No Comments

Samsung’un uzun devrandır beklenen amiral gemisi modeli olan Samsung Galaxy S20 hakkındaki detaylar her geçen gün çoğalıyor. Artık de telefonun medya çekimi özellikleri ile ilgili birkaç detay gündeme geldi. Bu detaylara nazaran Galaxy S20 görüntü çekimi özellikleri ile fark yaratacak. İşte Galaxy S20 medya özellikleri!

Galaxy S20 medya özellikleri

Samsung Galaxy S serisinin en yeni eser kümesi olacak olan Galaxy S20 serisi ortaya çıkan tezlere nazaran görüntü konusunda nispeten başarılı akıllı telefon modellerinden biri olacak. Bu argümanlar, telefonun gerideki kameralar ile birlikte 8K çözünürlüğünde medya kaydı gerçekleştirebileceğini belirtiyor. Lakin telefon 8K görüntü çekiminde saniyede 60 kareye kadar çıkamayacak, sırf saniyede 30 kare görüntüler kaydedebilecek.

Telefonun 4K medya çekim özelliklerine baktığımızda bu sefer saniyede 60 kare çekimler yapabileceği belirtiliyor. Başkaca telefonda Sony’nin en yeni sensörlerine bölge verilmesi de beklentiler arasında bölge alıyor. Fakat Galaxy S20 Ultra modelinde Samsung’un kendi üretimi olan 108 Megapiksellik sensörün kullanılacağı varsayım ediliyor.

Galaxy S20 serisinin görüntü çekim özellikleri hakkında ortaya çıkan haberler şimdilik bu kadar. 11 Şubat tarihinde lanse edilecek telefon hakkında ilerleyen günlerde daha çokça detayın ortaya çıkmasını bekliyoruz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts