Galaxy S20 Ultra, 108MP Kamera ve 1,5TB Depolama ile Geliyor

No Comments

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem tasarımı hem de özellikleri ile büyük bir beklenti yaratan yeni Galaxy S11 ya da Galaxy S20 serisini şubat ayında tanıtacak. Daha evvelki sızıntılar sayesinde telefonla ilgili değerli haberlere sahibiz. Bugün ortaya çıkan yeni haberler, yapbozdaki eksik kesimleri dolduracak cinsten.

Mobil yazılım geliştirme topluluğu XDA Developers’tan Max Weinbach, serinin en donanımlı modeli olması beklenen Galaxy S20 Ultra hakkında kıymetli malumatlar verdi. Buna nazaran akıllı telefon, 108MP birincil kameraya,10x zoomlu ikincil 48MP kameraya ve üçüncül 12MP ultra geniş kameraya sahip olacak. Bildiğiniz üzere, 108MP kamerayı birinci olarak Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin geçtiğimiz yılın sonlarında piyasaya sürdüğü Mi Note 10'da görmüştük.

Çabucak aşağıdaki fotoğrafta, Samsung Galaxy S20+ 5G'yi kanlı canlı görüyorsunuz:

Galaxy S20 Ultra’daki sensörün, Mi CC9 Pro’daki ile tıpkı olup olmadığını şimdi bilmiyoruz; lakin her ikisi de Samsung tarafından üretildiğini için tıpkı temele dayandığını kestirim edebiliriz. Elbette, iş sadece yüksek çözünürlükte kameralar sunmakla bitmiyor. Bunun bir de depolama tarafı var.

Çünkü Galaxy S20 Ultra ile çekilecek 108MP fotoğrafların en az 20MB boyutunda olması bekleniyor. Neyse ki, Weinbach’ten gelen sızıntılar, S20 Ultra'nın bir SD kart yuvası ile 1TB'a kadar haricidepolama yeri sunacağını gösteriyor. Telefonun başkaca 128GB, 256GB ve 512GB dahil olmak üzere çeşitli dahili depolama seçenekleri ile geleceği söyleniyor.

Samsung Galaxy S20 Ultra’da görmeyi beklediğimiz sair özellikler arasında, 45W süratli şarj destekli 5.000mAh batarya ve 12GB/16GB RAM de bulunuyor. Galaxy S20 Ultra, 11 Şubat’ta ABD’nin San Francisco kentinde düzenlenecek Galaxy Unpacked 2020 etkinliğinde Galaxy S20 ve S20 + ile birlikte tanıtılacak.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts