Galaxy S9 için beklenen gün yaklaşıyor

No Comments


Android 10 güncellemesi konusunda kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başaran Samsung, 2020 yılına girmeden evvel Galaxy S10 ve Galaxy Note 10‘un yanı sıra Galaxy Note 9 modelini Android’in yeni sürümüyle buluşturdu.

Tabi, sair üst seviye telefonların yanı sıra orta seviye modeller için çalışmalar tüm süratiyle devam ediyor. Teknoloji devinin güncellemeyi yayınlayacağı bir sair telefon olan Galaxy S9 için sevindirici haberin verilmesine kısa vade kaldı.

Galaxy S9 Android 10 güncellemesi için sayılı günler kaldı

Samsung hem Galaxy S9 hem de Galaxy S9 Plus için güncellemenin Ocak ayında yayınlanacağını açıklamıştı. Geçen haftaki Android 10 Beta sürümünün akabinde, bugün yeni bir beta daha yayınlandı. Beta programına dahil olan cihazlara gelen 115 MB boyutundaki güncelleme G96*XXU7ZTA9 model numarasını taşıyor.

Samsung Hisse tasarrufu sırasında PIN girmeyi engelleyen sorunun çözüldüğü güncelleme ile Samsung Kamera pratiği yenileniyor. MNVO yahut Türkçe açılımı ile Sanal Mobil Şebeke İşletmeciliği’nden faydalananların hücresel temas sorunu da bu güncelleme ile ortadan kaldırılıyor.

Yani bir aksaklık yaşanmaması halinde Galaxy S9 kullanıcıları iki hafta içerisinde Android 10’a kavuşacak. Tabi, kademeli bir formda dağıtılacağı için memleketimizdeki ve gayri yerlerindeki cihazların güncellemeyi alması biraz hengam alacak.

Cihazların özelliklerini hatırlamak gerekirse: S9’da 5.8 inç, S9 Plus’da ise 6.2 inç büyüklüğünde bir ekran nokta alıyor. Bu Muhteşem AMOLED ekranlar 1440×2960 piksel çözünürlük sunarken, cihazlar gücünü 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Exynos 9810 işlemciden alıyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts