Giriş seviyesi oyuncu odaklı telefonlar için Helio G70 tanıtıldı

No Comments

Grafik performansını biraz daha ön plana çıkararak oyun yetenekleri olan akıllı telefonlarda tanınan hale gelen Helio G90 ve Helio G90T yonga setlerinin akabinde MediaTek artık de Helio G70 yonga setini duyurdu.

İlginizi Çekebilir Haftaya A101, BİM ve ŞOK marketlerde teknoloji geçidi var

Helio G70 özellikleri

Helio G70 yonga setinde 2 adet Cortex-A75 ve 6 adet Cortex-A55 çekirdeği iş yüküne nazaran devreye giriyor. Mali-G52 grafik ünitesi ise 820MHz suratında çalışıyor. MediaTek CorePilot motoru oyunlarda stabil bir performans için üniteleri denetim ediyor.

8GB’a kadar LPDDR4X ve eMMC 5.1 depolama desteği sunan yonga seti WiFi 5, Bluetooth 5.0 irtibat teknolojilerini de destekliyor. 48MP tek kamera, 16MP+16MP çift kamera, çift kamera bulanlıklık, her hengam açık dinleme formunda özellikler mevcut.

Oyun performansına yönelik olarak HyperEngine Game Technology mahal alıyor. Bu teknoloji akıllı bir halde oyun esnasında telefonun internet irtibatını ve menşe tasarrufunu akıcılık için optimize edebiliyor. Yeniden NeuroPilot yapay zeka moturu ortalama bir performans vadediyor.

Helio G70 yonga seti birinci olarak Redmi 9 akıllı telefon modeli ile gelecek. 6.6 inç ekran, 4GB RAM, 64GB depolama kapasitesi üzere özellikleri olan Redmi 9 oyunlarda da tatmin edici bir performansa imza atacak.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts