Haftanın en âlâ mobil duvar kağıtları – 12 Ocak

No Comments

Görselin ve dizaynın epeyce değerli hale geldiği günümüzde, kullandığımız mobil cihazlardaki duvar kağıtlarının da kıymeti artıyor. Haftanın en yeterli mobil duvar kağıtları – 12 Ocak listemizde, sizler için en düzgün mobil duvar kağıtlarını bir araya getirdik. Velev galeriden direkt olarak velev de mobil pratiğimiz üzerinden tüm görsellere erişim sağlayabilirsiniz.

Haftanın en yeterli mobil duvar kağıtları!

Günümüzde birebir anda birçok farklı mobil cihazı kullanıyoruz. Bu cihazların işlevsellikleri ile birlikte hem iç hem de dış dizaynları ön plana çıkmaya başladı. Farklı renkte ve şıklıkta koruduğumuz mobil cihazlarımızın içinin de dışı üzere olmasını istiyorsanız bu liste tam size nazaran. Mobil cihazlarınızın art planını daha şık bir hale getirmeniz için haftanın en düzgün duvar kağıtlarını sizler için derledik.

Sizler için en yeni ve en şık yüksek çözünürlüklü birbirinden kaliteli duvar kağıtlarını yukarıdaki galerimizden inceleyebilir ve beğendiklerinizi telefonunuza bu sahife üzerinden veya ShiftDelete.Net‘in SDN –Teknoloji Haberleri isimli mobil pratiği ile hem Android hem de iOS cihazlarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Her hafta sizlerle haftanın en yeterli ve en yeni mobil duvar kağıtlarını paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de cihazınızın ekranını istediğiniz üzere kişiselleştirerek daha şık bir mobil görünüme sahip olabilirsiniz.

iOS tarafında galerideki görselleri, SDN mobil pratiğini cihazınıza indirerek haberin içerisindeki galeriden, sağ üstte bulunan ok işareti ile duvar kağıtlarını yüksek çözünürlükte cihazınıza kaydedebiliyorsunuz. Ayrıyeten web sitesi üzerinden galerinin sol tarafında bulunan indirme butonuyla, masaüstü cihazlarınıza da duvar kağıtlarını kaydedebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda bildirilen galerideki sorunlar için gerekli denetimler sağlandı, sitenin iOS tatbikinde ve Masaüstü sürümünde sorun olmasa da Android uygulamamızdaki galeri problemleri devam ediyor olabilir. Rastgele bir sorun ile karşılaşırsanız ekran fotoğrafı çekerek de fotoğrafları galerinize kaydedebilirsiniz.

Değerli Not: Geçtiğimiz hafta pratik üzerinden görsellerin indirilemediğini bizlerle paylaşmışsınız, içerikten de direkt olarak yüksek çözünürlüklü bir halde görselleri cihazınıza indirebilirsiniz. Mobil pratikteki sorun da en kısa müddet içerisinde giderilecektir.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts