Haftaya A101, BİM ve ŞOK marketlerde teknoloji geçidi var

No Comments

Münasip fiyatlı teknolojik eserlerin birinci adresi haline gelen perakende azık mağazaları önümüzdeki hafta dolu dolu olacak. Motorola Verve Buds 200 kulaklık ve oyuncu donanımları yeni haftanın dikkat cazip eserleri arasında. 

11 Ocak ŞOK aktüel eserler

Elverişli fiyatlı teknolojik eserleri pek sık göremediğimiz ŞOK marketler bu kere sürpriz yaptı. 11 Ocak ŞOK aktüel eserler arasında Motorola Verve Buds 200 tam kablosuz kulaklık dikkat çekiyor.

Memleketimizde satışı olmayan ve koşut ithalat olduğunu düşündüğümüz Motorola Verve Buds 200 kulaklık modeli ses açısından beğeniliyor. Şarjlı kılıfı ile birlikte yekun 10 saat giden kulaklık üzerindeki tuşları ile müzik denetimi sağlıyor gelgelelim ses ayarı tatbikten yapılıyor. Su sıçramalarına da dayanıklı olan Motorola Verve Buds 200 modeli 299TL fiyat etiketine sahip ve güzel bir alternatif olabilir. 

İlginizi Çekebilir Hisense yalnızca e-mürekkep ekranlı telefonunu tanıttı

16 Ocak A101 aktüel eserler

16 Ocak A101 aktüel eserler arasında arasında Samsung Galaxy A2 Core akıllı telefon modeli var. 8 adet Cortex-A53 çekirdekli Exynos 7870 yonga setinden gücünü alan modelde 1GB RAM ve 16GB depolama kapasitesi bölge alıyor.

Art ve ön tarafta 5MP çözünürlükte kamera mekan alırken Android 8.1 Go sürümü üzerine Samsung’un kendi ara yüzü entegre edilmiş. 2600mAh kapasiteli bir batarya barındıran telefon donanımı nedeniyle Go pratikleri ile kasmadan çalışabiliyor. 699TL fiyat piyasa ile acilen hemen birebir seviyede.

Sair taraftan Piranha oyuncu ekipman seti tekrar önümüzde. Kumaş kablolu ve aydınlatmalı Piranha Gaming klavye 34.95TL, 40mm sürücülü ve aydınlatmalı Piranha Gaming kulaklık 49.95TL ve Piranha Gaming fare de 29.95TL fiyat etiketine sahip. 

Son olarak SanDisk microSD Class 10 microSD kart 33.50TL ve USB 3.0 SanDisk bellek 32.50TL fiyat seviyesinde. 

17 Ocak BİM aktüel eserler

17 Ocak BİM aktüel eserler arasında HP eserlerini görüyoruz. Daha evvel de satılan 15.6 inçlik HD ekran, AMD A9 9420 çift çekirdekli işlemci, 4GB DDR4 RAM, 256GB M.2 SSD, süratli şarj, çift hoparlör üzere özelliklere sahip HP dizüstü modeli 1799TL seviyesinde. 

HP Deskjet 2633 çok fonksiyonlu kablosuz yazıcı 189TL, HP laptop çantası 75TL, AAA pilli HP kablosuz fare 49.90TL, Trust Radius kablolu oyuncu kulaklığı 99TL biçiminde tüketicilerin beğenisine sunulacak. 

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts