Honda S2000, yeni aksesuarlarıyla Tokyo’da sergilendi

No Comments

Japon üretici, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Honda S2000’in 20. yaş gününü Tokyo Auto Salon’da sergilediği şahsi bir prototiple kutladı. Kelam konusu prototipin üzerinde S2000 için hazırlanan birtakım yeni kesimler bulunuyor.

Honda S2000’in 20. yıl şahsi prototipine baktığımızda, sevilen roadster’ın aerodinamik performansını güzelleştirmeye yönelik kesimlerin tercih edildiğini görüyoruz. Standart ön tamponun alanına daha büyük ve agresif görünen hava girişlerine sahip yeni bir kesim kullanılmış. Laf konusu tamponun kenarındaki çıkıntılar sayesinde tekerleklere tesir eden hava akımının azaltılması sağlanmış.

İlginizi Çekebilir Bu da Çinlilerin Rolls-Royce’u: Hongqi H9

Siyah renkli Yokohama Advan Racing jantların ve art spoyler üzere kesimlerin da kullanıldığı Honda S2000 prototipinin içerisinde al döşemelere ve yeni ses sistemine mahal verilmiş. Konsolun merkezinde Panasonic imzalı dokunmatik bir ekran da kullanılmış ancak Japon üretici bu ekranla ilgili rastgele bir açıklamada bulunmadı. Bunun yanı sıra araçta daha çağdaş bir süspansiyon sistemi kullanıldığı belirtiliyor.

Japon üreticinin fuarda sergilenen bu modülleri hangi pazarlarda satışa sunacağı şimdi muayyen değil. Modüllerin tam listesi dahil olmak üzere tüm detayların 20 Şubat’ta açıklanacağı belirtiliyor.

Foto Galeri | 12 Görsel Görüntüle

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts