Instagram, Boomerang’a yeni efektler ekliyor

No Comments

Instagram, Hikayeler'de bulunan Boomerang aracı için TikTok efektlerine benzeri yeni özellikler sundu. Boomerang'ın yeni özellikleri artık Hikayeler'de mevcut ve bu özellikleri kullanabilmek için Instagram'ınızın son güncellemesinin yüklü olması gerekiyor. Büyüme suratı tek haneye düşen Instagram'ın Boomerang'a getirdiği yeni efektlere misal efektler, Snapchat ve TikTok'ta uzun müddettir kullanılıyor.

2015 yılında tasarrufa sunulan Boomerang aracı, aradan geçen 5 sene ahir birinci eklemeleri alıyor.

  • SlowMo; videonuzu yepyeni suratlarının yarısına kadar yavaşlamanızı sağlar ve görüntü bir saniye yanına her tarafta iki saniyeoynatılır
  • Echo; hareket eden her şeyin ardında, yarı saydam bir iz görünmesi için bir hareket bulanıklığı efekti ekler. “Çift görme tesiri yaratır.”
  • Duo; süratli, dijitalleştirilmiş bir görünümle görüntüyü başlangıcından bitişine kadar hızlandırır ve yavaşlatır.
  • Trimming; Boomerang'ınızın uzunluğunu ve ne hengam başladığını yahut bittiğini düzenlemenizi sağlar.

Instagram'ın kardeş uygulaması WhatsApp da misal bir Boomerang özelliği üzerinde çalışıyor. WhatsApp şu anda kullanıcıların pratiğin kendisinden görüntülerden GIF yapmalarına müsaade veriyor. Mesajlaşma pratiği Boomerang özelliğini GIF oluşturucu üzere ek bir görüntü düzenleme aracı olarak test ediyor. Bu özellik şimdi tüm kullanıcılara sunulmamıştır.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts