Instagram’ın Boomerang Moduna 3 Yeni Özellik Eklendi

No Comments

Yerkürenin en tanınan çevre medya platformlarından bir tanesi olan Instagram, uzunca bir müddettir hayatımızın içerisinde. Geliştirici ekip, platforma duyulan ilgiyi hep yüksek tutmak için çalışmalarını tüm süratiyle sürdürüyor. Instagram'ın mobil tatbikine yeni bir güncelleme sunan geliştirici ekip artık, 3 yeni “Boomerang” modunu kullanıcıların hizmetine sundu.

Bilhassa Instagram'a aksine mühendislik süreçleri uygulayan ve platformun yeni özelliklerini ortaya çıkaran Jane Manchun Wong, aslında yeni Boomerang özelliklerini bir mühlet evvel duyurmuştu. Wong, geçtiğimiz periyotlarda yaptığı açıklamalarla Instagram'ın 6 farklı yeni moda sahip olacağını ve bunlarıniki etaphalinde kullanıcılara sunulacağından bahsetmişti. Wong'un dediği üzere oldu ve Instagram, birinci etapta üç yeni özelliği kullanıcılara sundu.

Instagram'ın Boomerang moduna eklenen üç yeni özellik; “SlowMo”, “Echo” ve “Duo” olarak isimlendiriliyor. Kelam konusu özellikler, kullanıcılara farklı farklı deneyimlersunmaya hazırlanıyor. Dilerseniz lafı daha çokça uzatmadan, Instagram'ın yeni özelliklerinin neler sunduğuna yakından bakalım.

Instagram'ın Boomerang moduna eklenen SlowMo, isminden da anlaşılabileceği üzere çektiğiniz Boomerang'ı ağırçekimde oynatıyor. Echo özelliği, çektiğiniz Boomerang'ı bir ölçü hızlandırırken Duo ise Boomerang'ınızın suratını gözler görülür seviyede arttırıyor. Sonunda kullanıcılar, takipçileriyle paylaştıkları Boomerang'ları daha etkileyici hale getirebilecekler.

Instagram'ın yeni Boomerang özelliklerini duyurduğu tweet

Instagram'ın yeni Boomerang modlarını kullanabilmeniz için evvel klasik bir Boomerang çekimi yapmanız akabinde da üst kısma eklenen yeni menüye erişmeniz gerekiyor. Böylece Instagram'ın yeni SlowMo, Echo ve Duo özelliklerini kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Gelgelelim Instagram'ın yeni özelliklerinden faydalanabilmek için uygulamanızınson sürümde olduğundan emin olmanız gerekiyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts