Instagram’ın test ettiği özellikler sızdırıldı!

No Comments

Instagram, geçtiğimiz günlerde 4 yeni özelliğiyle önümüze çıkmıştı. Twitter kullanıcısı Jane Manchun Wong, şirketin yeni özelliklerini test ettiğini açıkladı.

Instagram taraf bildirimi özelliğini yenileyecek

Facebook’un popülerliğini kaybetmesiyle birlikte Mark Zuckerberg, Instagram ve Whatsapp pratiklerine tartı vermeye başladı. Pratiklerinde sık sık yeni özelliklerini test eden şirket, birtakım özellikleri faal ettiğini duyurdu.

Pratikte bilakis mühendislik yapan Jane Manchun Wong, Twitter üzerinden şirketin yeni özelliklerini test ettiğini söyledi. Tatbikte bir hikayeyi durdurmak için ekrana basılı tutmak gerekiyor. Yeni gelecek olan güncelleme ile tek dokunuşla hikayelerin durdurulabileceğini belirten Wong, bu özelliği yakın devranda görebileceğimizi açıkladı.

Ayrıyeten hikayelerde sıkça kullandığımız konum bildirimi özelliğine harita da eklenecek. Map Sticker ismi verilen bu özellik sayesinde kullanıcılar tam olarak nerede olduğumuzu nokta bildirimi etiketine tıklamadan da görebilecek. Wong, son olarak kişisel bildirilerin ekran manzarasını almadan hikayede paylaşma özelliğinin geleceğini belirtti. Bu sayede kullanıcılar bildiri içeriklerini direkt olarak paylaşabilecek.

Şirket pratiklerinin daha çokça kullanılabilmesi için çeşitli yenilikler sunuyor. Gelecek olan özellikler ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Tefsirlerinizi bekliyoruz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts