iPhone değişim programı fiyatları kullanıcıları üzebilir

No Comments

Yeni bir akıllı telefon almak herkes için heyecan vericidir. Eldeki cihazın ne yapılacağı konusunda ise kararsız kalınabiliyor. Birtakım kullanıcılar markaların sunduğu değişim programını tercih ederken, kimi kullanıcılar da 2. el satış metoduna başvuruyor. Gelen haberlere nazaran iPhone değişim programı fiyatları, bu seçeneği tercih eden kullanıcıları üzebilir.

iPhone değişim programı fiyatları için güncellemeye gidildi

Eldeki cihazdan kar etmek için değişim programına başvurmak, kimi kullanıcılar için yararlı olabiliyor. Mahsusen 2. el satım ile uğraşmak istemeyen ve devrandan tasarruf etmek isteyen kullanıcılar, firmaların sunduğu usulleri tercih ediyor. Lakin iPhone değişim programı fiyatları, kullanıcıları üzecek bir gelişme yaşadı. Apple, değişim programı ile alınacak cihazların fiyatlarında azaltma yapmaya karar verdi.

2. el satış her ne kadar daha çıkarlı olsa da, bu süreç ile uğraşmak istemeyen çoğunluk değişim programına başvuruyor. Apple’ın birçok cihazında ise fiyat değişikliğine gidildi. Evvelden 600 dolardan kabul gören XS Max, değişiklik ile birlikte 500 dolardan kabul görecek. iPhone XS ise 500 dolar alanına 420 dolardan değişim programına katılabilecek. iPhone XR ise 370 dolar mekanına 300 dolardan kabul görecek.

Sair eski iPhone modellerinin kabul fiyatları ise ortalama 20 dolar ile 50 dolar arasında azalma yaşadı. Apple’ın fiyat azalması yaşayan cihazları yalnızca iPhone’lar ile kısıtlı değil. iMac Pro, 90 dolarlık bir azalış yaşayarak 4240 dolar tarafına 4150 dolardan kabul görecek. iPad Pro değişim fiyatı ise 290 dolardan 220 dolara düşmüş durumda.

Siz yeni iPhone değişim programı fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts