iPhone sahiplerini sevindiren değişim programı!

No Comments

Apple yeni iPhone modellerini tanıttığında kimi aksesuarlarını da yeniliyor. iPhone XS serisinden iPhone 11’e geçiş yapıldığında art kamera tasarımı değiştiği için geçtiğimiz Kasım ayında bataryalı kılıflarda yenilenmişti.

iPhone 11 Smart Battery Case dertsiz bir halde çalışmaya devam ederken Apple yeni bir değişim programı başlattığını duyurdu. Değişim programı iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modellerinin Smart Battery Case’lerini kapsıyor.

iPhone bataryalı kılıflar için değişim programı!

Değişim programının detaylarına geçmeden evvel, bilmeyenler için Smart Battery Case’den bahsetmek gerekirse: Isminden da anlaşılabileceği üzere bu bataryalı kılıf ile iPhone’un pil mühletini kıymetli ölçüde artırabiliyorsunuz.

Ocak – Ekim 2019 arasında üretilen bataryalı kılıfları kapsayan değişim programı iki ana sorun nedeniyle başlatıldı. Kılıfın pili bazen şarj olmuyor / hiç şarj olmuyor yahut kılıf iPhone’u bazen şarj etmiyor / hiç şarj etmiyor.

Bu problemler ile karşı zıdda kalınan bataryalı kılıflar pil değişim programını giriyor. Değişim programı hakkında daha çokça malumat edinmek için buraya tıklayarak Apple’ın oluşturduğu sahifeye ulaşabilirsiniz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts