iPhone SE 2 ekranı için heyecanlandıran iddia!

No Comments

Yeni iPhone SE modeline ilişkin ortaya çıkan malumat ve argümanlar artmaya devam ediyor. Birkaç gün önce iPhone SE 2 tasarımı sızdırılmıştı. Bugün çıkan yeni teze göre iPhone 9 olarak da çıkma ihtimali bulunan yeni iPhone SE 2 ekranı ile ilgili özellikler malûm oldu.

iPhone SE 2 ekranı için heyecanlandıran iddia!

Teknoloji devi Apple’ın her Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıttığı herkesin bildiği bir durum oldu. Lakin iPhone 6S ile iPhone 7 arasında, ara model olarak çıkan iPhone SE ile alışılmışın dışına çıkmıştı. Şimdiye dek ortaya çıkan argüman ve sızıntılara nazaran yeni ara modelin ismi iPhone SE 2 olması bekleniyor.

Geçtiğimiz Haziran ayında, ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, yeni modele dair ayrıntılar paylaşmıştı. Bu ayrıntılara nazaran modelin ismi iPhone SE 2 olacak. iPhone 8 gibisi olması beklenen modelin ekranı 4.7 inç boyutunda olacaktı. Ek olarak Touch ID desteğine sahip olup, A13 Bionic işlemci barındıracaktı.

Son günlerde ortaya çıkan yeni rapora nazaran iPhone SE 2, Face ID desteğine sahip olacak. Zira rapora nazaran iPhone SE 2, TrueDepth kamera lensine sahip olarak gelecek. Ekran boyutunun ise 5.4 inç büyüklüğünde olacağı raporda mahal alıyor.

Birinci rapor yeni modelin iPhone 8 baz alınarak tasarlandığını söylese de, bu rapor iPhone 11’e benzeyeceğini işaret ediyor.

iPhone SE 2’nin 399 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkması bekleniyor. Bununla birlikte Mart ortasında yapılacak bir aktiflikle de kullanıcılara duyurulması bekleniyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts