Lenovo Ego akıllı saati tanıtıldı

No Comments

Giyilebilir cihaz pazarına güzelden güzele ısınmaya başlayan Lenovo, Carme ismindeki akıllı saat modelinden sonra biraz daha dış mekan kaidelerine nazaran geliştirilmiş Ego ismindeki modelini Hindistan pazarına sundu.

İlginizi Çekebilir Lenovo’nun akıllı saati yalnızca 20$

Lenovo Ego özellikleri ve fiyatı

Lenovo Ego dış tasarım itibariyle biraz daha Casio G-Shock serisine benziyor. Sağlam plastikten imal edilen gövde 5 ATM seviyesine kadar su altında kullanmaya elverişli. Bununla birlikte yalnızca 45gr tartısında.

Akıllı saat rakiplerinin bilakis monokrom bir ekrana yan veriyor ve güç tasarrufu sağlıyor. Mütemadi aydınlatmadan fazla atanmış tuşa basarak aydınlatma tercih edilmiş. Böylelikle tek şarj ile 20 güne kadar tasarruf müddeti sunabiliyor. Nabız, uyku tertipleri, kalori, atılan adım üzere hayat pahaları sensörler ile takip ediliyor.

Android ve iOS entegrasyonlu olan akıllı saat gelen davet, ileti, tatbik ihtarları üzere bildirimleri farklı titreşim halleri ile kullanıcıya iletiyor. 28$ civarında olan Lenovo Ego daha çok temel seviyede akıllı saat arayanlara hitap ediyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts