Mi 10 Pro tasarımı ve tanıtım tarihi ortaya çıktı!

No Comments

Günümüzün en tanınan markalarından olan Xiaomi yepisyeni eserlerle önümüze çıkmaya devam ediyor. Markanın merakla beklenen yeni amiral gemi modeli Mi 10 Pro tasarımı ise ortaya çıkan yeni sızıntı ile gün yüzüne çıktı. Modele ilişkin bir tanıtım posteri üzerinde görülen Mi 10 Pro tanıtım tarihi de böylelikle sızdırılmış oldu. Bakalım Mi 10 Pro tasarımı nasılmış ve tanıtım tarihi ne devranmış?

İşte Xiaomi Mi 10 Pro!

Son yıllarda isminden sıkça bahsettiren Xiaomi yeni amiral gemi modelleriyle de merak uyandırıyor. Son periyotta 108 Megapiksel kameralı modeliyle isminden bahsettiren Xiaomi, şu günlerde ise yeni üst seviye akıllı telefonu üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Xiaomi Mi 10 Pro ismiyle gelmesi beklenen modele ilişkin birinci sızıntılarda yavaş yavaş gelmeye başladı.

Modelin dizaynını ve tanıtım tarihini ortaya çıkartan posteri incelediğimizde Mi 10 Pro modelinde akıllı telefon pazarındaki trendlerin mahal aldığını görüyoruz. Üst seviye modellerde artık standart haline geldiğini söyleyebileceğimiz kavisli ekranın bulunduğu modelde ön kamera içinse rastgele bir çentik bulunmuyor.

Bu durumda ekran altına gizlenmiş bir kamera olabileceği üzere açılır kapanır sisteme sahip bir kameranın kullanabileceğini de söyleyebiliriz. Parmak izi sensörü ise görsellerden anlaşıldığı kadarıyla fizikî olarak modelde nokta almıyor. Bu durumda da tekrar kesimde standart haline gelen ekran altına gömülü parmak izi sensörünü Mi 10 Pro modelinde de göreceğimiz icmalini yapabiliriz.

Art yüze baktığımızda ise dikey olarak konumlandırılan LED flaş ve sensörlerin acilen yanında yuvarlak olarak konumlandırılan kameraları görüyoruz. Xiaomi’nin 10. yılına vurgu yapan “10” halindeki kamera kurulumunun içerisinde dört adet kameranın mahal alması bekleniyor.

Pekala Xiaomi Mi 10 Pro tanıtım tarihi ne vakit?

Xiaomi’nin merakla beklenen yeni üst seviye modeli Mi 10 Pro tanıtım tarihi ortaya çıkan görsele göre 23 Şubat’ta yani Çin yeni yılının derhal öncesinde gerçekleşecek.

Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alması beklenen modelin 8 ve 12 GB RAM seçenekleriyle birlikte 128, 256 ve 512 GB dahili depolama seçenekleri sunması bekleniyor. 90 Hz yenileme suratına sahip 6,5 inç büyüklüğündeki OLED kavisli ekranla gelecek olan model, gücünü 4500 mAh kapasiteli bataryadan alacak.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts