Motorola Razr’ın prizma dizaynlı perakende kutusu ortaya çıktı

No Comments

Teknoloji şirketi Motorola, geçtiğimiz yılın kasım ayında Motorola Razr 2019 ismini verdiği katlanabilir akıllı telefonunu tanıtmıştı. Şirketin kısa bir vade içinde satışa sunacağını açıkladığı cihaz aylar geçmesine karşın hala piyasada yok fakat perakende kutusu hazırlanmış durumda.

Üçgen prizma formunda kutusu olacak

Dikey olarak katlanabilen Motorola Razr 2019'un tasarım olarak da çok beğenildiğini belirtmek yanlış olmayacaktır. Üretiminde yaşanan gecikmeler sonrasında, cihazın ortaya çıkan perakende kutusu ise yakın bir tarihte raflardaki yanını alacağını gösteriyor. Çünkü bu bir sızıntı değil, şahsen şirket içinden yayınlanmış bir fotoğraf.

Lenovo Çin'in mobil kısmının Umum Yöneticisi, Motorola Razr perakende kutusunu ferdî Weibo sahifesinden yayınladı. Görseller kutudaki cihazın XT-2000-2 model numarasına sahip olduğunu ve 9 Ocak 2020 tarihinde üretildiğini gösteriyor. Üçgen prizma formunda tasarlanan bu şık eser kutusu, siyah renge sahip. Snapdragon 710 işlemci, 6 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesi ile gelecek olan Motorola Razr 2019'un ABD'de 1.499 dolardan, Avrupa'da ise 1.782 dolardan satılması bekleniyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts