Note 10 Plus 5G depolama yeriyle göz doldurucak

No Comments

Samsung, Galaxy Note 10 Plus 5G modeli için depolama ortamını artırıyor. Sertifika müracaatına onay alan firma, Note ailesinin en yeni üyesi Note 10 Plus 5G depolama sahası, öteki modellere nazaran çok daha ziyade olacak. Bu modelde halihazırda 256 GB ve 512 GB depolama meydanı kullanımdaydı.

Galaxy Note 10 Plus 5G depolama sahası yükseliyor

Samsung, sertifika kuruluşu TENAA tarafından Note 10 Plus 5G için daha yüksek depolama meydanı için onayı aldı. Kullanıcılarla 256 GB ve 512 GB depolama ortamı seçeneğiyle gelen en yeni Note telefon, artık 1 TB depolama meydanına da sahip olacak. Böylesine yüksek depolama meydanıyla dikkat çeken Galaxy Note 10 Plus 5G, RAM için de iki seçeneğe sahip olacak. Kullanıcılar telefonu 6 GB ya da 8 GB RAM ile satın alacak.

12 GB RAM ile gelmesi beklenen telefon için oluşturulan sertifikada, RAM seçeneği olarak 6 ve 8 görülüyor. Bu nedenle cihazın 12 GB RAM seçeneğine sahip olması beklenmiyor.

1 TB depolama ortamına sahip olan telefon için fiyat haberi ise paylaşılmadı. Ama sahip olduğu depolama meydanı nedeniyle evvelki modellere nazaran daha pahalı olması bekleniyor. Başkaca telefonun 1 TB’lık modelinin her devlette satışa çıkmayacağı düşünülüyor. Samsung‘un, kişisel olarak belirlediği memleketlerde bu modeli satışa çıkarması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G özellikleri

Samsung‘un yeni telefonu, 6,8 inç QHD+ Dinamik AMOLED, 1440 x 3040 ekrana sahip. 162.3 x 77.2 x 7.9 mm boyutlarında olan telefon, Exynos 9825 işlemciden güç alıyor. 6 GB ya da 8 GB RAM seçeneği bulunurken, Note 10 Plus 5G depolama meydanı 256 GB, 512 GB veya 1 TB olarak değişiyor.

Art kamerada 12 Megapiksel f/1.5 ve f/2.4 arasında değişen diyaframla birlikte geniş açılı ana sensör bulunuyor. Ultra geniş açı için de 16 Megapiksel f/2.2 kamera bulunuyor. 12 Megapiksel ve f/2.4 ile bulunan telefoto ve son olarak derinlik algılayıcı mahal alıyor.

Ön kamerada ise 10 Megapiksel ve f/2.2 olan kamera bulunuyor. 45 W süratli şarj desteğine sahip olan telefon 4.300 mAh bataryaya sahip.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts