OnePlus 8 ekranı tanıtıldı: 2K OLED ve 120 Hz

No Comments

Çin merkezli cep telefonu markaları teknoloji çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Bunlardan biri olan ve OPPO ve realme ile tıpkı şirketin çatısında bulunan OnePlus yeni cep telefonunda kullanacağı yeni ekranını tanıttı. OnePlus 8‘de kullanılacak olan ekran 2K çözünürlük sunuyor. OLED teknolojisi ile geliştirilen ekranın tazelenme suratı ise 120 Hz.

OnePlus 8 ekranı tanıtıldı: 2K OLED ve 120 Hz

Ekran örnekleme teknolojisi ile tazelenme orantısını 240 Hz’e yükseltebilen ekran, JNCD <0.8 renk üretim standardına sahip olacak. Hudutları zorlayan bir model olacak One Plus 8'in önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Resmi tanıtım öncesinde ekran detayı açıklanan cep telefonu da münhasıran teknoloji tutkunları tarafından merakla bekleniyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts