Open Source – Açık Kaynak Kodlu ERP Yazılımlar.

No Comments

Open Source – Açık Kaynak Kodlu ERP Yazılımlar.

Yazılımda bu yıllarda rağbet gören sürdürülebilir proje methodlarından biri Open Source çözümlerdir. Open Source, dünyanın her yerinden bağımsız yazılımcılar tarafından kar amacı gütmeden yazılım geliştirme organizasyonuna verilen addır. OpenSource yazılımların ücretsiz olarak internetten kaynak kodları ile birlikte indirilebilmektedir ve yazılımın mülkiyeti kullanıcıya aittir. Kullanıcı kaynak kodları istediği şekilde değiştirebilir, kendine uyarlayabilir.

2005 yılında Gartner tarafından yazılım dünyasının geleceğine yönelik yapılan araştırmada önümüzdeki 5 yıl içinde işletmeler tarafından kullanılacak iş yazılımlarının % 20 sinin OpenSource olacağı öngörülmüştür. Detaylar için dökümanlar bölümündeki Gartner2005 makalesini incelemenizi öneririm.

EMS-ERP olarak OpenSource yaklaşımını destekliyoruz. Bu sebeple ERP-Blog bölümümüz içinde sizlere için seçtiğimiz başarılı OpenSource yazılımlar için tanıtım, destek ve detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Konumuz ERP olduğu içinde ağırlıklı bu kapsamdaki tüm projelere ağırlık vereceğiz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts