Oyuncu telefonu BlackShark 3 ortaya çıktı

No Comments

Mobil taraftaki oyunların git gide gelişmesi ile birlikte oyuncu telefonlarının sayısı da oldukça bir artmaya başladı. En uygun oyuncu telefonu üreticilerinden biri olan Xiaomi’nin BlackShark serisi de kendisini yenilemeye devam ediyor. Artık de serinin en yeni telefon modeli BlackShark 3 önümüze çıktı. Ortaya çıkan imgeler telefonun ekranı hakkında birtakım ipuçları veriyor. İşte BlackShark 3 özellikleri!

BlackShark 3 özellikleri

BlackShark 3’ün ortaya kimi fotoğrafları çıktı. Bu fotoğraflarda telefonun ekran tarafındaki birtakım ayarları da gözler önüne seriliyor. Bu ayarlara bakıldığında telefonun ekranının 4K çözünürlüğünde ve 120 Hz tazeleme nispetine sahip olması yüksek beklentiler arasında taraf alıyor. Ayrıyeten ekran çözünürlüğü ve tazeleme nispeti da değiştirilebiliyor. Böylelikle telefonun ekranı oyuncuların beklentilerine hayli güzel bir formda karşılık vermeyi başarıyor.

OnePlus 8 Pro modeli de kısa bir vade evvel 120 Hz ekranıyla gündeme gelmişti ve epeyce dikkat çekmeyi başarmıştı. Telefon üreticilerinin artık bu halde gündeme gelmesi, ekran tarafındaki muvaffakiyetin epeyce kıymetli olduğunu gösteriyor. Ekrandaki tazeleme orantısı artıkça kullanıcı deneyimi de koşut olarak artış gösteriyor. Daha akıcı bir telefon deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts