Özel yazılım geliştirme

EMS-ERP 1C: Enterprise 8.3 kullanarak Çevik Manifesto ve Scrum Metodolojisi ile geliştirilmiştir, açık kaynak kodludur, ileri seviyede deneyime sahip olmayan uzmanlar tarafından geliştirilebilir.

  • Statik çözümler sunan programlar, her geçen gün değişen iş dünyası ihtiyaçlarını yeterince karşılamamaktadır. 1C: Enterprise 8.3 ile geliştirlen  uygulamalar, kullanıcılarına, iş dünyasının değişen koşullarına en hızlı adapte olma olanağını sunar.
  • Değişen sektör taleplerine bağlı olarak, çağdaş kullanıcı artık sabit olan bilgi otomasyon yazılımlarını kullanmayı istemez, kendi ihtiyaçlarına göre özel işlevlerin eklenmesini ister.

EMS-ERP çözümlerinde Çevik Manifesto ve Scrum (günümüz yazılım geliştirme ortamlarına uygun olarak tasarlanmış bir “yazılım geliştirme süreçleri yönetimi” metodolojisi) kullanılarak yazılım projeleri geliştirilir.

1C: Enterprise 8.3 platformu

1C: Enterprise 8.3 platformu, 20 farklı ülkeden 1.000.000 işletmede kullanılan uygulamaları ve 10.000 bayinin oluşturduğu global ağın deneyimini sizlerle paylaşmaktadır. Sistemimizin sunduğu avantajları görmek için aylarca beklemenize gerek yok. İsteklerinize; düşündüğünüz süreden 20 kat daha hızlı, ok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Rekabet gücü

Yoğun rekabet koşullarında, Yüksek maliyetli ve esnek yapıya sahip olmayan uygulama çözümleri rekabet şansını kaybetmektedir. İşletmenizdeki değişimlere hızla cevap verecek bir yazılım kullanmak çalışma yönteminize göre bir otomasyona sahip olmayı gerektirir. 1C:Enterprise 8.3 Sizlere bu özelliklerde bir sistem sunmaktadır.

1TÇ:Ticari KOBİ yönetimi 

Ticari faaliyetlerinizi, Tedarik, satın alma yönetimi, üretim, Maliyetlendirme, Sipariş, satış yönetimi, Fiyatlandırma, karlılık analizlerini, Karakteristik ve barkotlu stok yönetimini, Müşteri ilişkileri, görüşme detayları, borç alacak analizlerini ve ticaretinizden doğan muhasebesel işlemleri1TÇ:Ticari KOBİ yönetimi ve 1TÇ:Ticaret Yönetimi +Genel Muhasebe Uygulamaları ile takip edebilirsiniz.

Açık kaynak kodlu 

Hızlı geliştirme ortamı sayesinde, İşletmenizdeki her değişimi kısa sürede takip edip ve sonuçlarını izleyebileceksiniz. Büyüme ve gelişme stratejilerinize size uygun raporlar ile daha doğru analizler yaparak yön verebileceksiniz.

EMS-ERP Sektörel Çözüm

EMS-ERP 1TÇ:Ticaret Yönetimi + Genel Muhasebe üzerine müşteri talepleri ile tariflenen taleplerle 1C:Enterprise 8.3 yazılım geliştirme platformu ile geliştirilmiştir.

Ticaret Yönetimi Açık kaynak kodlu fakat EMS-ERP tüm hakları EMSTEKNOLOJİ Firmasına aittir yazılım kodlarına müdahale edilemez. 

EMS-ERP Metodolojisi.

EMS-ERP geliştirilirken ve uyarlanırken Scrum metodolojisi kullanır. Verimli bir kaynak yönetimi avantajı sağlamak için. Yazılım geliştirmenin en önemli kaynağı olan, “yazılımcı” görevleri iyi planlanmalıdır. Çoğunlukla sonradan eleman takviyeleri yapılır. Halbuki her projenin en küçük planlanmış parçası “sprint” için eleman sayısını kestirmek çok daha kolay olur.