Panasonic ilgi cazibeli dizayna sahip VR gözlüğünü duyurdu

No Comments

CES 2020 fuarında birinci olacak pek çok eserini sahneye çıkaran Panasonic’in bir de VR sürprizi vardı. Büyük bir iştirakle geliştirilen Panasonic VR gözlüğü tasarımı ile bölümün kıymetli isimlerinden ayrılıyor.

İlginizi Çekebilir Sennheiser canlı gürültü engellemeyi biraz daha mütenasip fiyata sunacak

Panasonic VR gözlük neler sunuyor?

Panasonic ile birlikte alt firması Technics, Kopin Corporation ve 3M Company yeni gözlük için bir araya gelmişler. Kaba görünümlü kasklardan fazla bilim kurgu sinemalarında görebileceğimiz ileri gerçek uzamış gözlük tasarımı tercih edilmiş.

Gözlükte 4K çözünürlüğünde HDR destekli micro OLED paneller tercih edilmiş. Imajın gerçekçi ve bozulmadan aktarılması için şahsi bir optik modül geliştirildiği söz ediliyor. Ses için ise yepyeni dinamik sürücüler kullanılmış.

Gözlüğün 5G periyodunda değerli bir potansiyel oluşturacağına inanılıyor. Gözlük hali hazırda bir referans tasarım ve Panasonic satış yapmayacak. Üçüncü taraf firmaların yapıyı lisanslayarak kendi gözlüklerini piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts