PRESTİJ

PERSONEL PUANTAJ

Kullanılan standart fonksiyonlar

. Müşteri ilişkileri yönetimi,

. Satışlar yönetimi(toptan, perakende, hizmetler),

. Alışlar yönetimi, Fiyat analizi ve fiyat politikası yönetimi,

. Stok yönetimi, Stok maliyetlerini hesaplama,

. Parasal işlemlerin yönetimi, Vergilerin hesaplanması, (KDV, Muhtasar, Geçici Stopaj vb.),

. Masraf planlanması ve kaydedilmesi,

. Personel kayıtları ve ödemeleri,

. Fatura kayıt ve yazdırma işlemleri,

. Veri analizi, raporlama ve grafik uygulamaları,

. Ticaret faaliyetlerinin izlenmesi ve analizi (İşletme faaliyetinin verimlilik analizini yansıtan raporlar, kar / zarar, maliyet,yönetici bilançosu gibi),

. İlave servis olanakları.

 

Programın genel fonksiyon detayları

Departlama ve takip

Şantiyelerin en çok problemleri arasında yer alan işçileri nerede çalıştığı ve kim tarafında görev verildiği denetlemek için günlük puantaj da departman ve görev tabloları yapıldı. Mesai Hesaplama Personellerin çalışma saatleri dışında çalışmış oldukları saatler, hafta sonu mesai saatleri, kullanmış olduğu izinler hesapalanarak toplam mesai takibi sağlandı

İşçi giderleri takibi

Personellerin öğle ve akşam yemek giderleri, kamp giderleri ayrı olarak takip etmeleri için yemek ve kamp raporu evrakları yapıldı.

Bordo Raporu Filitreleme

Personellerin önceden hesaplanan mesai saatleri uyruk, statülerine göre ayrı olarak incelemeleri için bordo raporunda uyruk ve statü filtreleme alanları eklendi.

Ödeme Tipi

İnşaat firmaların ana merkezden yapılan maaş ödemelerini şantiyenin kurulduğu ülke para birimine göre ödeme tipleri belirlendi. Mevzuatta uygunluk İnşaat firmaların kurmuş oldukları şantiye sahalarını hangi ülkelede kurdularsa işçi çalışma saatlerini, o ülkenin işçi çalıştırma mevzuatta göre personel puantaj yapıldı.

 

Geliştirilen fonksiyonlar

Personel Puantaj

Sektöre özel geliştirilen günlük puantaj evrak listesinde geliştirilen departman, görev, uyruk, statü, normal mesai, fazla mesai, yat pazarı, resmi tatil, raporlu, yıllık izni ve çalışmadı tabloları sayesinde personelleri takibi sağlandı. Günlük evrak litesine eklenen depatman ve görev alanlarıyla şantiye bazlı personel takibi, kamp ve yemek alanlarıyla yemek saatleri ve hangi kampta kaldığı tespit edilmiş oldu.

Raporlama

Günlük puantaj evrak listesinde geliştirilen fonksiyonları takibini ve personellerin çalışmalarını düzenli raporlanması sağlamak için personel raporu, personel puantaj raporu, bordro raporu, departman bazlı personel raporu, kamp raporu, yemek raporu geliştirildi.

 

What clients say

See all testimonials