İKEV

Kullanılan standart fonksiyonlar

. Müşteri ilişkileri yönetimi,

. Satışlar yönetimi(toptan, perakende, hizmetler),

. Alışlar yönetimi, Fiyat analizi ve fiyat politikası yönetimi,

. Stok yönetimi, Stok maliyetlerini hesaplama,

. Parasal işlemlerin yönetimi, Vergilerin hesaplanması, (KDV, Muhtasar, Geçici Stopaj vb.),

. Masraf planlanması ve kaydedilmesi,

. Personel kayıtları ve ödemeleri,

. Fatura kayıt ve yazdırma işlemleri,

. Veri analizi, raporlama ve grafik uygulamaları,

. Ticaret faaliyetlerinin izlenmesi ve analizi (İşletme faaliyetinin verimlilik analizini yansıtan raporlar, kar / zarar, maliyet,yönetici bilançosu gibi),

. İlave servis olanakları.

 

Programın genel fonksiyon detayları

Oda kayıt

Yurt ta yerleşen öğrencilerin hangi odalarda kaldığı, oda’da kaldığı arkadaşları arasındaki ilişkilerini ve yurdun doluluk oranını takip etmek için oda kayıt evrakı yapıldı.

Öğrenci durum

Öğrencilerin olası yaşanan hastalık durumlarını kontrol etmek ve yaşanacak sıkıntıların önceden tespit etmek için revir hastane işlemeleri evrakıyla takibi sagalndı.

Faaliyet takip

Öğrenciler için düzenlenen dışarı faaliyet etkinlikleri, konferanslar ve eğitim seminerleri gibi faaliyetlere kimlerin katıldığı tespit etmek ve faaliyet programını listesi takip etmek için faaliyet listesi evrakı yapıldı.

Yoklama takip

Öğrencilerin yurtta kalıp kalmadıklarını ve izinlerini takibi kolaylaştırmak için öğrenci yoklama listesi yapılmıştır.

Bilgi aktarımı

Kaydı girilen öğrencilerin bilgilerini yasa gereği polis merkezine bildirilmesini kolaylaştırmak amaçlı öğrenci bilgilerini xml yardımıyla polis merkezine aktarımı sağlandı.

Bağış sistemi

Yurtta yapılan bağışları ve toplanan bağışların kimlerin yaptığı, kimin aracılığı ile gerçekleştirildiğini kontrol etmek için SBYS ziyaret listesi yapıldı.

 

Geliştirilen fonksiyonlar

Sektöre Özel Evrak ekleme

Mevcut ticari kobi yönetiminde olmayan sektöre özel öğrenci müracat formu, oda kayıt, öğrenci oda yerleştirme, toplu oda yerleştirme , ögrenci yoklama listesi, ögrenci izinleri, disiplin işlemleri, revir hastane işlemleri, öğrenci talepleri, öğrenci giriş ve çıkış işlmeleri ve ems gelir gider evrakları eklendi

Bütçe Evrakı

Yurttan daha önceden belirlemiş gelir ve gider kalemleri ilgili evraklara aktarılarak izlenmesi sağlandı.

Raporlama

Gelir ve gider kalemlerine göre ve sektöre özel geliştirilen oda yönetim raporu, faaliyet raporu, izinler raporu, yoklama raporu, okullara göre öğrenci raporu ve disiplin raporları alınması sağlandı.

Sözleşme Üçreti Evrakı

Yurt’a yerleşen ve çeşitli nedenlerle ayrılan öğrenciler için daha önce den yapılmış olan sözleme şartlarına özel ödeme planları yapıldı.

What clients say

See all testimonials