Perfitt, yapay zeka ile ayakkabı numaranızı tam olarak ölçecek

No Comments

Umumide bir ayakkabıcıda ayağınıza tam olarak uyan bir eser bulabilmek için birkaç deneme yapmanız gerekebilir. Bu denemeler hem tüketiciye rahatsızlık veriyor hem de hizmetlilerin daha çokça uğraşmasına neden oluyor.

Perfitt R nedir?

CES 2020 fuarında tanıtılan Perfitt R ismindeki kutu formunda cihaz yapay zeka yardımıyla ayağınızın tam bir profilini çıkarıyor ve mağazadaki entegrasyonlu tüm ayakkabı modellerini beğeninize sunuyor. Böylelikle hem devirden hem de güçten kazanıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir PowerEgg X tıpkı hengamda bir medya kamera olabiliyor

[b?kzdh=117678]

Cihaz içerisinde ayağınızın profilini çıkarmak için bir kalıp ve iki kamera mekan alıyor. Milimetrik olarak ayağın kalıbını çıkaran Perfitt R sonrasında Perfitt S aracı üzerinden iç kalıbı alınmış ayakkabı modelleri ile bir kaşılaştırma yapıyor

Ayak numarası yanında tarak üzere rahatlığı etkileyecek faktörler de tahlil edilerek en yeterli ayakkabının eşleştirilmesi sağlanıyor. Burada kıymetli faktör çok çokça ayakkabı kalıbının data tabanına kaydedilmiş olması.

Perfitt R kutuları Güney Kore’de 5 mağazada tasarrufa sunuldu. Yakın devranda Perfitt R kutularından elde ettiğiniz zatî datalarınızı çevrim içi mağazalarda karşılaştırma bahtınız da olacak. Teşebbüs girişimin potansiyelini araştırmaya devam ediyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts