Pocophone F2 çıkışı hakkında değerli rapor

No Comments

Dünya’nın en ucuz Snapdragon 845‘li telefon Pocophone F1‘in akabinde, yeni Pocophone da kullanıcılara sunulmak için hazırlanıyor. Bir vadedir çıkışı netleşmeyen POCO F2 hakkında yeni rapor geldi. Gelen rapora nazaran Pocophone F2 çıkış tarihi çok yakın olabilir.

Xiaomi Pocophone F2 çıkış tarihi ve durumu netleşiyor!

Xiaomi’nin alt markası Pocophone, birinci telefonu Pocophone F1 ile süratli bir çıkış yapmayı başarmıştı. Donanım ve tasarım özellikleriyle tam bir fiyat performans canavarı olan cihaz, birçok kullanıcın da dikkatini çekmeyi başarmıştı. Olağan ki bu muvaffakiyetin akabinde da bir müddettir Pocophone F2 bekleniyordu.

Geçtiğimiz ay Xiaomi Global Lideri Alvin Tse Twitter üzerinden Pocophone F2’nin yakın devirde duyurulacağını işaret eden bir tweet paylaşmıştı. Ama net bir malumat paylaşılmamıştı. Bugün ise çıkan raporlar Xiaomi’nin POCO F2 ismini markaladığını ortaya koydu.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan The Tech Guy tarafından paylaşılan raporlar ile Pocophone F2‘nin çıkışı netleşse de cihazın donanım ve tasarım özellikleriyle alakalı rastgele bir sızıntı gerçekleşmedi. Önümüzdeki ay lanse edilmesi beklenen cihazın, kısa vade içerisinde de özellikleriyle önümüze çıkacağı düşünülüyor.

Telefonun global ismi muhtemelen geçtiğimiz modelde olduğu üzere Pocophone F olarak geçse de Hindistan’da POCO kısaltmasının kullanılması bekleniyor. Yeni cihazın da Qualcomm’un en  güçlü Snapdragon işlemcilerinden birini kullanacağı düşünülüyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts