Pocophone F2 için sevindirici haber geldi

No Comments

Xiaomi’nin alt markası Poco tarafından geliştirilen Pocophone F1 satışa sunulduğu devirde yani 2018’in Ağustos ayında, Snapdragon 845 işlemcili en ucuz telefon ünvanını elde ederken, Pocophone F2 uzun müddettir bekleniyor.

Aradan geçen 1.5 yılda Poco’dan rastgele bir yeni telefon görmedik. Pocophone global lideri Alvin Tse geçtiğimiz ay Twitter’da yaptığı bir paylaşımda 2020 yılında yeni bir telefon tanıtmaya hazırlandıklarını ima etmişti.

Pocophone F2 için marka başvurusu yapıldı

Nihayet bu bahiste birinci kanıt ortaya çıktı. Xiaomi’nin kısa mühlet evvel Poco F2 ismi için bir marka müracaatında bulunduğu ortaya çıktı. Hindistan’da Poco F2 olarak, yerküre umumunda ise Pocophone F2 olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Maatteessüf, marka başvurusu dışında şu anda telefon hakkında öteki bir habere sahip değiliz. Varsayım yürütmek gerekirse: Qualcomm, X55 5G modem olmadan Snapdragon 865’i satmadığı için Poco F2 gücünü Snapdragon 765G‘den alabilir.

Poco F2 hakkında nereydeyse hiçbir şey bilinmiyor olsa da, Redmi K30 Pro‘nun rakibi olacağını rahatlıkla söylemek mümkün. Redmi K30’un 5G modelinde Snapdragon 765G işlemci taraf alıyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts