PowerEgg X birebir vakitte bir görüntü kamera olabiliyor

No Comments

Ticari Drone modelleri umumiyetle tek fonksiyonlu olarak tasarlanıyor ve kullanmadığınız durumlarda korumasına yahut rafa kaldırmanız gerekiyor. PowerEgg X bu bahse farklı bir tahlil getirmiş.

PowerEgg X özellikleri ve fiyatı

Üst seviye bir Drone modeli olan PowerEgg X yumurta gibisi bir tasarım biçimine sahip. Katlanabilir yapıda olan Drone bu sayede hayli küçük bir yan kaplıyor. Opsiyonel su geçirmez kaplaması ile şelale yahut yağmur üzere ortamlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Eser 30 dakika havada kalabiliyor.

İlginizi Çekebilir V-Coptr Falcon iki pervane ile 50 dakika havada kalabiliyor

Drone modelinin ana kamerası 4K 60fps görüntü kaydı yapabiliyor. Kamera 3 ekseni bir gimbale bağlı. Misal modellerin bilakis bağlı olduğu akıllı telefonun mikrofonuna erişerek ses kaydetmenizi de sağlıyor. Böylelikle yalnızca motor sesi duymamış oluyorsunuz ve kayıt esnasında art planda anlatım da yapabiliyorsunuz.

Ana kameranın yanında iki sensör daha mevcut. BU sensörler nesne tanıma ve mahzurlardan kaçınma üzere durumları yönetiyor. Alt kısımda da hassas inişler için bir sensör bulunuyor. Drone güçlü rüzgarlara karşı uçabiliyor. Sistem yüz tanıma modu sayesinde hareket etseniz bile mütemadi yüzünüzü kadrajın içerisinde tutuyor.

PowerEgg X modelini rakiplerinden ayıran gayrı bir öge ise katladıktan sonra bir medya kamera olarak da kullanabilmeniz. Bu modda akıllı telefonunuz vizör vazifesi görüyor ve mikrofonu da devreye giriyor. Örneğin birebir görüntü içerisinde bir bahis hakkında haber verdikten sonra direkt Drone’u uçurarak kayda devam etmeniz düzgün bir tercih sebebi olacaktır.

PowerEgg X Drone modeli 899$ fiyat etiketi ile ay içerisinde ön siparişe başlayacak. Su geçirmez koruma ile birlikte ise 1249$ üzere yüksek bir fiyata çıkıyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts